Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Egyre több negatívum “derül...

Egyre több negatívum “derül ki” az e-cigiről. Emögött valós kutatások állhatnak vagy lejáratás lehet?

Figyelt kérdés

A normál cigi is káros, de egyre többször hallom hogy ezt meg azt találtak az e cigi füstjében.

Ezzel nem is vitatkoznék de nem lehet hogy a nagy dohány gyárak ezzel szeretnek vissza szerezni azokat az állandó vevőket akik átálltak az e cigire? Ugyanis a bevételük eléggé vissza eshetett.

Tény hogy a mai világban már semmi sem egészséges mert meg a bio zöldséget is “bio” vegyszerrel kezelik.

Szoval az egészségünk megőrzése lenne ezeknek a “ kutatásoknak” a lényege vagy a pénz?



2019. dec. 5. 23:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Csak annyi a cél, hogy fekete keretes ökörségek meg horrorképek kerüljenek a csomagolásra.
2019. dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
Amennyiben a korboncnokok jelentesei osszevetve az elhalalozott tizenevesek utolso par honapjaban tortent dohanyzasok, es ezek osszefuggesei kutatasnak minosulnek, ugy igen, valos.
2019. dec. 6. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
37%
Azért nagyrészt a dohányipari cégek lobbyja. Nagy pénzkiesés ez nekik. Az tuti, hogy nem tesz jót, de az élet is halálos.
2019. dec. 6. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ugyanez kéne vonatkozzon a nikotintapaszra. Ha ennyire népszerű lenne, menne is a truváj.
2019. dec. 6. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%

Vagy elhiszed, vagy nem. Én inkább lennék óvatos, és nem rögtön összeesküvéselméleteket gyártanék. Gondolom, ha ez megfogalmazódott benned, te is használsz/használtál már ilyet.

Önmagában a nikotinfüggőség sem egészséges. Belélegezni (letüdőzni) egy ilyen gőzt sem az, amire feltétlen szüksége lenne a szervezetünknek...

A biodolgokat idekeverni nem kéne mert az egy más sztori, ráadásul sokkal régebbi. Ott elhiszem, hogy nem minden bio, amire ráírják.

Én a dohányzás szagát utálom, meg hogy eldobják a csikket gátlástalanul. Na az e-cigi ilyen tekintetben jobb, mert nem okádom el magam, ha egy ecigis ül le mellém, illetve nem szemetel. De a gőzt ne fújja az arcomba!

2019. dec. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
26%

Is-is.

Egy biztos: nem ártalmatlan.

2019. dec. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
82%
Amit idemásoltál az egy kínai nem engedélyezett anyagot tartalmazó folyadék miatt történt. Popcorn lung-nak hívják ami történt miatta. Ez az összetevő viszont nincs benne egyik liquidben sem amit nagyobb oldalakon vagy boltokban lehet kapni. Tehát ez nem az e-cigi miatt történt, hanem mert olyan anyagot használtak amit nem szabadna.
2019. dec. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%
Az elhunytak/betegek mindegyike feketén kutyult liquidbe halt bele, ami THCt tartalmazott, így csak lejáratás, nem az e-cigi ölt.Ennyi erővel a rakott krumpli is öl, ha mérget öntessz rá, nem? Nem a méreg, a rakott krumpli. A robbanásos sztoriknál meg a helytelen használat okozza (pl.nedves kínai akkut használ a bajt. Érdekes, ezeket csak minden második cikk alján látom, zárójelben, kisbetűvel, mellékesen. Éljen a dohánylobbi!
2019. dec. 11. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen, felütött eliquid miatt haltak bele.


A dohányzásnak nem a nikotin a káros része.


Igaz, hogy eddig senki nem halt meg THC túladagolásban, de sok szürkeállomány összezsugorodott már miatta. Sokan túl ártatlannak gondolják

2019. dec. 11. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 év dohányzás után vettem egy NEM GAGYI e-cigit... 30.000 volt csak a gép a lötyi is normális boltban lett vásárolva hozzá és normálisan használtam... De én olyan szarul lettem tőle hogy az nem igaz... Nekem senki ne mondja hogy egészséges
2019. dec. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!