Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Dohányzás

A kérdés

Valaki segítene Joyetech eVic VTwo elektromos cigi kezelésében? Most vettem és nincs hozzá magyar nyelvű! Nem értek hozzá.

Kérdések hasonló témában: e-cigaretta

2019. dec. 9. 20:00  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha kimegy az ember Kínába és ott megvesz egy BYD autót használtan és hazahozza, akkor kaphat-e magyar rendszámot érvényes műszakivizsgával függetlenül attól, hogy hivatalosa nem...
A Muziker vagy a Hangszerdiszkont bolt a jobb?
Üdv! Mostanában kezdenék el elektromos cigizni. Melyik MAGYAR (! ) oldalt ajánljátok termékek beszerzésére? Ezenkívül, inkább vegyem az eliquidet, vagy keverjem?
Elektromos nyak masszírozót rendeltem a Neten, de semmi magyar nyelvű használati utasítás nincs hozzá. Mi a véleményetek róla? Egyáltalán használ valamit, vagy bedőltem a reklámnak?
Ha Magyar szakemberrel csináltatok egy Esp Ouiját az mennyire fog hasonlítani az eredetihez?
Legyetek szívesek megírni, hogy Szerbiában a Magyar határ mellett lehet-e kapni elektromos cigarettába való e-liquidet pl mystic juice-t és mennyibe kerül 10 ml? Azért kérdezem...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Dohányzás rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!