Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Átvehetem-e a pakkot?

Átvehetem-e a pakkot?

Figyelt kérdés

Online rendelt nikotin tartalmú vagy nikotin mentes e-cigi és liquid csomagot át vehet-e 17 éves, kell e személyit felmutatni a futárnak, van-e erre szabályozás, vagy nem foglalkoznak vele a futárcégnél? A webáruház annyit ír az ÁSZF-ben hogy nem szállítanak kiskorúnak, máshol azt olvastam futárfüggő, máshol meg hogy letolják és odaadják a 10 évesnek is ..., Akkor most hogy is van ez?

Mielőtt menne a hülye gyerek ne e-cigizz, nem nekem kell, mint a kérdésben is olvasható, ÁTVEHETEM-E, nem VEHETEK-E. Karácsonyi ajándék lenne.



2019. dec. 10. 17:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Átveheted, amúgy is illegál cucc az egész, mivel nikotinos dolgokat vagy trafikban vagy patikában lehet kapni törvényesen.
2019. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Futár ellenőrizheti,de mivel nem tudja mi van benne,meg örül,hogy valaki átveszi és kifizeti,nem igazán szoktak ezzel foglalkozni.
2019. dec. 11. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!