Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi lehet ez az érzés ha...

Mi lehet ez az érzés ha rágondolok a cigire?

Figyelt kérdés

Hülye kérdés lesz!

Mostanában az van hogy amikor rágondolok a cigire akkor hirtelen elönt egy fura érzés. Olyan mint amikor adrenalin hatása alatt vagyok, tipikusan zsibbad egy picit a csuklóm, mellkasom, picit lábaim. Jobban veszem a levegőt is.

Kb 2 éve cigizek de csak napi 1-2 szálat, és ez a két év olyan hogy nem kívántam a cigit és hónapokig nem gyújtottam rá.

Mostanában ha Random rágondolok ezt érzem.

Nagyon sokat stresszelek mostanában lehet az miatt van ez az érzés. Nagyon szétvagyok esve most szóval lehet hogy az egész ez miatt van?

Más érzett már ilyet?

Nem annyira durva érzés csak nem tudom jobban megfogalmazni!

Lehet köze sincs ennek az egésznek cigihez csak mostanában sokkal többet gondolok rá( nem azért mert kívánom hanem most ebben a témában pörgök nálam van ilyen hogy van egy téma és azon jár az agyam azzal foglalkozok)


! És tudom-tudom hogy le kell szokni de most ezzel ne gyertek légyszives!



2019. dec. 10. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs köze a cigihez.de miért nem gyújtasz rá?le akarsz szokni?
2019. dec. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hogyne lenne köze hozzá? Ez a sóvárgás. Emiatt nem bírjuk letenni oly sokan. 25 éve dohányzom, és szóról szóra ugyanezt érzem, ha 2 órája nem gyújtottam rá, és a következő slukkra gondolok.


Ha te ezt most észleled először, akkor szerencséd van, mert kb az utolsó pillanatban vagy, amikor még viszonylag könnyen leszokhatsz. Amit szívből javaslok. Innentől csak nehezebb lesz.

2019. dec. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet.
2019. dec. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ment pm
2020. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!