Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ez az e-cigi jó kezdésnek?

Ez az e-cigi jó kezdésnek?

Figyelt kérdés
Minden nap 15-20 töltött cigit szívok, szeretnék átállni e-cigire de ha már csak kicsit kevesebb analóg cigi lenne már megérné, meg nem is akarok annyiszor kijárkálni, ha egy kicsit tudja pótolni az e-cigi. Ezt az e-cigit néztem meg, nem akarok Kínából rendelni és várni hónapokat, meg nem is akarok venni több tízezerért, egyelőre legalábbis, mert lehet csak a polcon fog maradni ha nem válik be. Ennél az e-ciginél írja, hogy nikotinmentes liquid-et adnak hozzá de nekem nikotinos kellene, ezért azt külön kellene rendelnem. A liquid-eknél bármilyet választhatok, vagy megvan szabva, hogy melyik e-ciginél milyet tudok használni? Tekintve amennyit cigizek milyen erősségű a megfelelő számomra? Az e-ciginél a porlasztóval lehet gond, cserélni kell majd egy idő után? Vannak olyan dolgok amiket cserélni kell magában az e-cigiben huzamosabb idő után? Nem gondolnám, hogy csak a liquid-et kell megvenni hozzá és semmi gond nem lesz vele, ennél szerintem összetettebb, de abszolút nem értek hozzá. Egy ideje gondolkozok rajta, de annyira macerásnak tűnik. Bármilyen tanácsot, javaslatot szívesen fogadok, de ha lehet csak olyan ember próbáljon meg segíteni aki ért is hozzá.
2019. dec. 12. 05:41
 1/5 A kérdező kommentje:

[link]


A link lemaradt.

2019. dec. 12. 05:42
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy e cigi, vagy semmi, ha e cigit és a rendeset is szívod azzal mégjobban magad alá ásol.
2019. dec. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés.
2019. dec. 12. 07:50
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy melyik e-cigihez milyen liqvid való olyan nincs. Igazából bármilyen a liqvidet bármelyik e-cigibe rakhatod nincs kikötés (csak annyi, hogy vannak patronos e-cigik pl a juul, ezekbe patront veszel amibe már gyárilag raknak liqvidet. Ahogy írtad leszokni akarsz az analógról így nyílván nikotinos liqvidet kellesz venni külön. Ezek közt is van amit te otthon készítesz, külön nikotin sóval boostolhatsz ( ilyenbe még egyenlőre még ne vágj bele szerintem előbb próbáld meg az előre elkészített nikotinos liqvideket) és vannak az előre elkészítettek pl dohányboltokba de ott vmi rohadt drágák. Interneten is tudsz rendelni liqvidet de csak megbízható helyről tedd pl Vapingunderground. Ezeknek a liqvideknek van nikotin erőssége/tartalma pl 3 mg/6 mg/12 mg. Hogy el lehessen dönteni hogy milyet vegyél tudni kéne milyen színű cigit szívsz és úgy utánna nézni hogy milyen erősségű ajánlott, ezt pontosan én se tudom. Említetted a porlasztót. Igen ezt időközönként cserélni kell mert megég a vatta benne és ilyen nagyon rossz égett íze lessz. Ajánlott 1-2 hetente cserélni de ezt te majd kitapasztalod személyesen is. Porlasztón kívül nem nagyon kell cserélni semmit maximum idővel az aksit mivel az idő haladtával romlik a kapacitása de mivel amit linkeltél e-cigibe beépített aksi van így azt nem tudod cseréni. Pár jó tanács így a végére bevizsgált liqvidet vegyél csak és szerintem amit linkeltél e-cigi ár érték arányba nagyon nem megérős. Továbba vigyázz vele mert sima ciginél ha sokat szívsz el akkor érzed egy idő után hogy most már elég egy időre viszont az e-ciginél nem igazán és egy enyhe nikotin mérgezést kapsz ami annyit takar, hogy fáj a fejed kicsit szédülsz meg hányingered van t(alasztalat alapján :D)
2019. dec. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#4 Ez nem így van, nekem egy eGo AIO-m van, amibe nem lehet sűrű, glicerines folyadékot tenni, mert egy pár ml után beég a porlasztó. Ráadásul ha a VG sok, akkor erősebbre kell keverni, mivel abban nem érezni annyira, a PG többletű folyadékban viszont igen.
2019. dec. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!