Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Aki dohányzik nem fél hogy...

Aki dohányzik nem fél hogy tüdő vagy szájrákos lesz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy számtalan dolog okoz daganatot... sőt ma már szinte minden rákkeltő kb..De mégis..A dohányzás nagymértékben hozzájárul a szövetekben lévő sejtek DNS károsításához! Sőt akár ketté is törhet a DNS lánc..Számomra ijesztő hogy ennyi ember a "vesztébe" rohan...

2019. dec. 23. 22:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
36%
Mindenki saját sorsának a kovácsa.
2019. dec. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
Láttam annál sokkal cudarabb dolgokat, minthogy belehalok a dohányzásba. Úgyhogy nem.
2019. dec. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%

Dehogy félnek. Engem rendszeresen gúnyoltak suliban, mert sosem gyújtottam rá. Én meg úgy vagyok vele, rengeteg más betegség van, amiről nem tehetünk, nem teszek rá direkt még egy lapáttal.

Én korábban olvastam egy fiú kérdését itt aki tüdőrákos volt. Leírta mindig az állapotát, csöveken élt a végén, majd egyszer már nem írt... Nagyon megrázó volt :((

2019. dec. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Aki hamburgert eszik, az sem fél attól, hogy dagadt lesz. Még azok sem, akik már azok.
2019. dec. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
44%
Nem. Azokból ellenben elegem van, akik folyamatosan kioktatnak, beleszólnak abba, amit csinálok, mintha legalábbis valami gyerek lennék. Köszönöm, tökéletesen tisztában vagyok a veszélyekkel. Senkinek semmi köze az életemhez, én tiszteletben tartom a nem dohányzókat (tehát nem gyújtok rá ott, ahol nem szabad, sem tömegben, nem dohányzótól megkérdezem, nem zavarja-e). Cserébe ezt el is várom.
2019. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
30%
Egy a baj evvel a ne oktassanak ki dologgal, hogy a dohanyosoknak meg kellene emelni a betegbiztositast mivel nagyobb eselyük van a megbetegedésre. Miert a más ember pénzén gyógyítsuk azt amit saját magának okozott ? Fizesse saját maganak a kemót, gyogyszereket stb ha cigire volt penze akkor erre is legyen
2019. dec. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Félre értesz.. senkit nem akarok és nem fogok kioktatni! Egyszerű kérdés volt.. Mindenki úgy él ahogy neki jó!
2019. dec. 23. 22:52
 8/25 anonim ***** válasza:
63%

Na már vártalak, 6-os. Annyi a gond, hogy a TB-t én is fizetem, tudod? Aztán mivel a ti logikátok szerint előbb el is patkolok, lehet, hogy még több pénz is “bennmarad” állambácsinál, mert nem kezelnek 80-90 évesen. Mellesleg fingom nincs, honnan szedik az ilyen pattogók, hogy aki dohányzik, az MINDIG betegesebb is.

Ja és akkor ugye a kövéreknek is megemelnéd az adóját? Meg a sokat szolizóknak is?

2019. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
6os, ilyen alapon különbséget tehetnénk a gyerekesek és a nem gyerekesek között is. miért kapnak ők családi pótlékot a gyerektelen meg semmit? hmm.
2019. dec. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
16%

Gyerektelenül mire akarsz csaladi potlekot kapni? Kervényezz egyedülálló pótlékot.

Tudatosan mergezed magadat, ezalatal fizesd magadnak az ellatasodat is kesz. Sőt meg az utcan dohányoztok akkor meg masok is szivjak a füstöt amit kifujtok igy mégjobban megemlném mivel masokat is mergeztek. Nagyon utálatos dolog, köztereken mas füstjet lelegezni. Legszivesebben poroltoval fujnam le az összes dohanyost

2019. dec. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!