Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzási szokásaid? (többi...

Dohányzási szokásaid? (többi lent)

Figyelt kérdés

Hány éves korodban kezdted és hány szállal naponta ?

Milyen cigi márkával ? Ha töltött akkor is írd le milyen dohány stb.

Most hány éves vagy és milyen márkát használsz ?

Hány szálat szívsz el mostanában egy nap ?


Ha nem számítana a pénz mennyi szíván milyen márkából.



2020. jan. 3. 19:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
12 evesen kezdtem. Nem számoltam de kb 3 naponta. Mentolos vékony benson meg sárga multival kezdtem. Most 16 vagyok jelenleg arany marlboro. 1-2szalat egy nap. Most se szamit a pénz igazsag szerint. Szoval nem változtatnek csak az ízesített cigiket probalnam ki mint pl. Az epres lifa stb. Csak mar külföldön vannak olyanok sajnos csak.
2020. jan. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vagyis elejen 3 naponta utána 1 dobozzal naponta kb
2020. jan. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bulikban, péntekente elmegy egy fél csomag. Józanul nem cigizek, de részegen nem érzem az ízét, és így jól esik.
2020. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Kb 16 éves koromban kezdtem, kék sofival de szívtam több fajtát is. Nem számoltam mennyit szívtam, de nem sokat.

1 évre sikerült letenni de újra rászoktam. Azóta is szívom, 32 vagyok. Jelenleg fekete benson és töltöm. Napi 1 doboz elmegy. Próbálkozok a leszokással csak nehéz mert azért cigizek mert szeretem jól esik.

2020. jan. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 54545454 válasza:

15 évesen kezdtem kék szofival és kék marboróval.. napi 1-2 doboz simán lement haverokkal. abból egy 2 szálat én szívtam a többit ők így inkább abbahagytam mert már nem volt pénzem rá . de utána megint visszatértem rá. Stresszoldásra tökéletes de amúgy nem a legegészségesebb így már leszokóban vagyok . és most 17 vagyok.

(inkább piálj a detoxikáló jobb mint mint a kemoterápia😉)

2020. jan. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 54545454 válasza:

Hogyha nem számítana a pénz akkor egy ,napi 1 dobot kizárólag otthon haveroktól egy kilóméterre és az egy 4-5napig eltartana szerintem.

de inkább piálj tényleg😂

2020. jan. 4. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

15 évesen pár szállal pár naponta.

Eloszor arany Marlboro.

Most 16, piros Marlboro.

Kb. 15 egy nap.

Nem számít a pénz (ugyan Magamnak finanszírozom).

2020. jan. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
13 évesen kezdtem el egy két szálat szívni hetente anyukám kék prilukijából.. aztán mindig baratnőmmel elkezdtünk jobban cigizni, kb suli előtt felesbe elszívtunk egy szálat aztán már suli után többet .. akkor mi ketten vettünk általában kék viceroy-t , emlékszem 410 ft volt. Vagy kék multit. Jó darabig maradt a viceroy . Most 25 vagyok , töltött cigit szívok napi kb 10-15 szálat ,kék west dohányból.
2020. jan. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
15 évesen kezdtem el amíg suliba jártam nem szívtam sokat pár szál egy nap akkor még otthon nem cigiztem... Amikor elkezdtem dolgozni töltöttem 2 doboz is simán elment... 2 éve munkahelyet váltottam ott kevesebbet szívtam aztán 10 hónapra letettem én hülye vissza szoktam most kb fél egy doboz megy el egy nap de már panaszt okoz az hogy mennyibe kerül ne is beszéljünk róla... Idei fogadalmam hogy leteszem végleg... Most 30 éves vagyok
2020. jan. 9. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sinkó Krisztián válasza:
13 évesen kezdtem heti 1 szállal sárga multi dobozos.Most 18 vagyok és minden nap el megy 1 doboz piros Luckey Strike ha buli van 2 is.
2020. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!