Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit éreztetek, az első piros...

Mit éreztetek, az első piros Marlboro elszívásánál? L

Figyelt kérdés
2020. jan. 4. 12:34
 1/8 anonim válasza:
100%
Az első cigi amit szívtam kék priluki volt... a piros marlboro sztem erős , amikor először próbáltam akkor is fuldokoltam és most sem szeretném elszívni, hiába dohányzom..
2020. jan. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nemizlik szar mellekize van meg eros de az még hagyján
2020. jan. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Második dobozom volt dohányosként, azóta is azt szívom. Én szeretem, mert érezni, hogy cigarettát szívsz, nem levegot.
2020. jan. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagy hülyén megvettem és akkor már mikor iskolába megyek akkor elszívnám az első cigimet. Ne kérdetétek miért kezdek rá! Nem azért mert menő,mert tudom,hogy nem az! 16 éves vagyok és csak 1 dobozzal szívnék el. Többet kizárt. De ha már megvettem,nem akarom kidobni
2020. jan. 4. 15:14
 5/8 gublug ***** válasza:
64%

Csereld el vkvel.

Vagy add el.

2020. jan. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem is cseréld el.
2020. jan. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
54%
Már írtam a másik kérdésedhez is, gyújts rá egyre, szívj bele akkorát, amekkorát a tüdőd bír. Utána nem fogod kívánni :)
2020. jan. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A piros marlbi jo:)) második cigi volt amit eletemben próbáltam

L

2020. febr. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!