Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ki milyen dohányt szeret...

Ki milyen dohányt szeret töltött cigihez és mennyi a jelenlegi ára?

Figyelt kérdés

Én kék szofit használok de esküszöm sokkal jobb mint a dobozos cigik, előtte Pall Mall-t szívtam de vagy kevesen veszik néha mintha már dohos lett volna. A csomagos töltősnél azért ilyenre gondolom kevesebb az esély.

Érdekelne, hogy ki mit szeret, melyiket érdemesebb mert jobb. Bár itt is fennáll akkor, hogy ha az adott üzletben nem fogy pont az a fajta akkor dohosat/régit kapok?



2020. jan. 6. 03:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Anya sárga multit szív, néha én is (mondjuk már váltottam ecigire, nem esett jól egy idő után az analóg), olyan még soha nem volt, hogy a minőségével ilyen téren probléma lett volna, viszik rendesen, bár nekem a multi eleve nem jön be, úgyhogy azzal volt. :D

Múltkor vettem neki egy nagy dohányt, az 2000-2100 körül volt, a kék multi is ugyanennyi.

Ami nekem bejött, az a marlboro touch volt, csak nem tudom, hogy abból van-e 30gnál nagyobb, az 1300 körül van

2020. jan. 7. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Most kérdeztem mi az amit legjobban vesznek ,Rothmanns -ot mondta a csaj, egész jó de gyengébb, 50gr 2100 valemnnyi, de néztem a Marbi is csak 2400 körüli, legközelebb azt is megnézem. köszi a választ, lehet rápróbálok akkor arra is, Én inkább a nagyot veszem mert az is elmegy úgy egy héten belül /ketten szívjuk/
2020. jan. 7. 18:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!