Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » IQOS-ról vélemény? Melyiket...

IQOS-ról vélemény? Melyiket vegyem? Árat kérhetek? Melyik a legjobb ebből? Mi a tapasztalatotok róla? Hány napig cigiztetek mellette?

Figyelt kérdés

Sziasztok láncdohányos vagyok 18/f

Napi szinten melóba reggel 10tol-20:00ig 15-17szál cigi el megy !

Maximum 20 ezer Ft lenne amit ki adnék érte !



2020. jan. 13. 19:17
 1/4 anonim válasza:

Haliho, nekem az első megjelenésű IQOS-ok van, baratnoim is mind ezt szívják. Barátnőm pasijának újfajta van, azt hiszem az olyan, hogy egymás után akar 10 szálat is el tudna szívni vele, ha akarna.

A mienk annyiban más, hogy egy szálat elszívtam, vissza kell tennem az akksijaba, 2 percig feltölt a palca és szívhatom az újabbat.

Én szeretem egyébként, legnagyobb elonye számomra, hogy nem vagyok büdös. Én 19ert vettem egy fel éve kb. Én dohanyokbol a narancssárgat veszem, azt hiszem az a legerősebb, meg a sotetkeket az nagyon erősen mentolos. Az is király. Szlovakoktol anno hozott be valaki erdei gyumolcsoset, elég király!

Én abszolút nem cigiztem mellette. Barátnőm és a barátja is nagyon erősen dohányosok voltak, mint te, ok sem szívtak a cigit mellette, teljesen atszoktak

2020. jan. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Minek, az e-cigi még károsabb.

[link]

2020. jan. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
www.iqos.com
2020. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
[link] ezt most komolyan gondoltad?
2020. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!