Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék e-cigizni. (Ki...

Szeretnék e-cigizni. (Ki probaltam mar a sima cigit, de nem szivom) Szerintetek milyen felet kene vennem? 16/L

Figyelt kérdés
Es az olyan emberek akik azt mondjak h neked meg nem kene..stb. Azok ne ide irogassanak
2020. jan. 14. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
8%

Nem azt mondom hogy neked MÉG nem kéne ,hanem hogy neked nem kéne

Mert nem cigizel ,arra jó az ecigi hogy egy egészségesebb formában elégítsd ki a nikotin függőséget ,vagy teljesen le is szokj ( nekem csak az előbbi sikerült )

Itt hozzátenném hogy aki azt mondja h károsabb mint a normális cigi az meg hülye

2020. jan. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Ne próbáld ki, ez is negyon ártalmas, lehet sokall károsabb mint amaz.

[link]

2020. jan. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ha még itt vagy az oldalon, és tervezel e-cigit venni, mindenképp gondold végig, hogy hogyan fogod beszerezni a liquidet hozzá. 18 alatt nem hinném, hogy van bankkártyád, hogy tudj a netről rendelni. FB csoportokban tudtommal nem szabad liquidet árulni, csak eszközöket. Általában maguknak keverik az emberek, rendelnek alap lét, meg aromát (+akinek kell nikotint) és keverik, mivel a dohányboltos liquidek nagyon drágák (közel 10x annyiba kerül!). Vagy olyan ismerőstől vesznek liquidet, aki magának keveri.

E-cigik közül mindenképp már egy komolyabb MOD-ot ajánlok kezdésnek, 15e alatt ne nagyon nézegess szerintem. Használtan ha jó állapotú, illetve újonnan is nyugodtan vásárolhatsz (neten, ne dohányboltban). A gyengébb pár ezres készülékeket inkább nem ajánlom, mert csak elmegy az egésztől a kedved, sokszor annyira gagyik. Két féle típus van, az MTL és a DL, előbbinél először a szádba szívod a gőzt, majd utána a tüdődbe, utóbbinál egyből a tüdődbe.

MTL-nél kis watt, nagy ellenállású (1 ohm feletti) porlasztó jellemző. Kisebb liquid fogyasztás, de kisebb gőzfelhők, nagyobb akku idő.

DL-nél nagy watt, kis ellenállású porlasztó (1 ohm alatti), picit nagyobb liquid fogyasztás (nem vészes ha ésszel használod, nem napi 8 órát), nagy gőzfelhők, kisebb akku idő.

Nekem a DL jobban bejött (meg a fiatalok nagy részének is az szokott tetszeni), MTL-t inkább a cigiről leszokni vágyó emberek használnak, mert a rendes analóg cigit is úgy kell szívni.

1-2 havonta (használattól függően) kell cserélni benne porlasztót, mivel elhasználódik. Kb 1000-1500 Ft/db, de neten lehet kapni nagyobb csomagokban is pl. 6 db-os készletet. Illetve tudod magadnak is készíteni a porlasztót de az számomra macerásabbnak tűnt volt, így azt nem csináltam. Cserébe viszont ott körülbelül 500 Ft-ból megvan a 6db.

Ettől függetlenül, mint mindig, itt is megjegyezném, hogy MINDEN ami a tüdőbe jut, és nem levegő, az káros!


#2-es válaszoló: Sima ciginél semmiképp sem károsabb, sőt. Kérlek ne terjeszd az álhíreket. Főleg ne egy ilyen oldalról.


Ha esetleg van bármi kérdésed, nyugodtan keress fel privátban.

2021. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!