Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ráfüggtem! Hogy oldjam meg?

Ráfüggtem! Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés

Rá függtem a cigire,mivel a családomtól,(főleg testvéreimtől) szét vet az ideg,mindennap már kora reggel egész nap.

Otthon nincs külön szobám. Nem tudok otthon dohányozni.

Ha elmennék,minden nap hétvégén, szünetbe,meg ga beteg vagyok (mint most), mit mondjak,hova megyek mindennap? Akár többszöt vagy egész napra.


Anyámnak részben el akarom mondani,de részben meg nem. Amúgysem cseszne le nagyon. De azért még is jobb így,hogy nem tud róla



16/L


2020. jan. 14. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Sportolj valamit.
2020. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Tanultál volna meg írni és fogalmazni inkább, nem bagózni! Anyádék is szívják? Aztán meg kevés a segély, mi?
2020. jan. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem mondd meg nekik, hogy cigizel. Előbb utóbb ugyis kiderül, és ha szerencséd van még meg is engednek napi pár szálat:)
2020. jan. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Az idegességre nem a cigi a megoldás! Tanuld meg kezelni az indulataidat!
2020. jan. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
65%

Tüzet tűzel.

Függėst csak függėssel lehet legyőzni.

1.tanács ,, sose unatkozz.

2.kerülnöd kėne az idegeskedėst ,de nállad ez nehezen kivitelezhető ahogy olvasom.

3. RÁGOZZÁL VAGY KATTOGTASD A TOLLAT VAGY SATÍRKÁZD A LAP SZĖLĖT VAGY VALAMI..

Ezek is kėnyszercselekvėsek.

Ėn egyszer egy munkahelyen szoktam rá majdnem ahol azzal a jelszóval lehetett ki jutni szünetre "hogy kimegyek rágyujtani.

Szerencsėre már nem ott dolgozom ,de vettem egy autót ugyhogy nem telik cigie. :-D Most a kávėra szoktam rá ,az is csak egy függő pótcselekvės...


Amúgy az első napok a nehezek a leszokáskor. De az brutális..

Ės ördögi kör ,mert olyan rosz hogy muszály egyet elszivni..

2020. jan. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért vagy ideges mert otthon nem tudsz bagózni??

Külön szobád lenne akkor ott szívnád??

Értelmetlen hülyeségeket írsz.

2020. jan. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!