Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elméletben, lehet bármi bajom...

Elméletben, lehet bármi bajom attól, ha nikotinmentes ecigit nem tüdőzöm el egyáltalán, csak beszívom a számba, majd kifújom?

Figyelt kérdés

Tehát csak beszívom a számba, aztán pedig kifújom. Így szerintetek lehet bajom?

(Nincs ecigim, csak páran írták YouTube videókhoz, hogy így nem lesz neki semmi baja, és ezt akarom kideríteni, hogy valóban így van-e.)



2020. jan. 15. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Semmi bajod sem lehet tőle. A nemlétező e-cigit akár a seggdbe is feldughatod, nem ártalmas.
2020. jan. 15. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%
Elvileg nem, gyakorlatilag nem tudni még hosszútávon mit okoz.
2020. jan. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bajod nem lesz, azt nem tudom, hogy mire lenne jó ez az egész. Értelme kb. annyi mint a cukormentes vattacukornak.
2020. jan. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3 köszi, én is erre tippeltem volna.
2020. jan. 15. 20:26
 5/8 A kérdező kommentje:

Itt a videót készítő személy véleménye a témáról (akitől jött az ötlet, hogy kiírom ezt ide):

"I've read all of your comments on my first smoking video and I wanted to say please don't worry about me, I won't have cancer because of cigarettes, I'm not inhaling the smoke and I started to make smoking videos when I realized that you guys enjoy watching someone smokes a cigarette :) I will never get used to it! I PROMISE ❤"

(ecigis videó alá írta)

2020. jan. 15. 20:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem elméletbe hanem gyakorlatban lesz bajod.

[link]

2020. jan. 16. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Tüdőbetegség!

Írtam hogy NEM LETÜDŐZVE

2020. jan. 16. 10:13
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Mivel még teljesen nincsen "felderítve" ezért még nincsen annyi információ róla, majd ahogy telnek az évek lesznek új fejlemények. Azt már tudják, hogy az ereket roncsolja, attól mert nem tüdőre megy még szívódik fel a szervezetedbe, pl: nyálkahártyán keresztül bekerül a véráramba, a vér meg tetszik vagy sem az elszállítódik a tüdődbe, sőt az egész szervezetedbe.
2020. jan. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!