Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mióta atszoktatok az e cigire,...

Mióta atszoktatok az e cigire, milyen változást tapasztaltatol?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 13:48
 1/7 anonim válasza:
18%
Kinőtt egy második péniszem.
2020. jan. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%

Teljesen felesleges átszokni ez se jobb.

[link]

2020. jan. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Minus válasza:

Nem tudok teljesen átszokni, kívánom a hagyományos cigit is, és már hónapok óta nem szívom az e-cigit.

Most az iqos cigarettát szívom, egész jó!

Nem vagyok büdös tőle,a ruhám sem és a hajam sem! Próbáld ki!

2020. jan. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem cigiztem olyan sokáig, de ennek ellenére észrevehetően jobb a közérzetem, meg a pénztárcám is jobban kedveli az ecigit. Talán egy kicsit a szaglásom is jobb, de csak alig észrevehetően
2020. jan. 24. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Nos,el kell hogy keserítselek....én is próbáltam átszokni,de semmi köze a hagyományos cigihez, ugyanúgy kívántam mellette a cigit, pedig nikotinos liquidet szivtam!!! Ma már csak néha-néha,esténkét szívok bele pár slukkot,de utána megyek is cigizni. Egyébként kb 1 hónapig szívtam,semmi változást nem éreztem... ha teheted,inkabb ne szivj semmit ( nem,nem osztom a szent szöveget),de hidd el,h jobban járnál!
2020. jan. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
8 éve ecigizek, semmi problémám nincs vele, egyedül mikor megvagyok fázva, akkor jobban köhögtet.
2020. jan. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

4 hónap után sziv panasz,szivritmus zavar,magas vérnyomás.Előtte semmi.

A háziorvosom mondta hogy ez veszélyesebb mint a normális cigi mert nem tudják mit okoz hosszú távon. Kemikáliát szivsz...

4,5. hónap után hánytam az e cigitől.

Ekkor vissza váltottam normál cigire,köhögéses ébredés,szivpanasz nincs.

Ez 2 éve volt.

Most is cigizek,de minek!

2020. jan. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!