Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Betiltják a mentolos cigarettá...

Betiltják a mentolos cigarettákat?

Figyelt kérdés
Davidoff Polar Mentol-t szívok jelenleg, és a csomagolásban vettem észre egy kis kártyát, amin közlik a vásárlóval, hogy 2020. május 20.-a után nem lesz mentolos cigaretta. Utánaolvastam a neten és valóban be lesz tiltva a gyártása, mert a mentol erősebb függőséget okoz, mint a sima ízetlen cigik. Milyen jó, évtizedeken keresztül ez senkit nem hatott meg, most meg hirtelen mégis. A szokjál le a bagóról válaszokat előre is köszönöm, de nem kérem. Nem dohányzásról való leszokás miatt írtam ki a kérdést.
2020. jan. 20. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

Most akkor tulajdonképpen mi a kérdés?


A címet megválaszoltad a leírásban (pontosítva, nem a gyártása, hanem az árusítása lesz tilos).

2020. jan. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Akkor a gyártása marad? Csak mert utána hol hogyan vesz bárki mentolosat, ha itthon M.o.-n betiltják a forgalmazást/árusítást.

A kérdésem az az, hogy eddig évtizedeket keresztül senkit nem zavart, hogy mekkora függőséget okoz a mentolos cigi csak most?

2020. jan. 20. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
imádnak betiltani
2020. jan. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az fain :-/
2020. jan. 21. 16:55
 5/5 anonim ***** válasza:
De szerencsére csak ebben idióta EU-ban...
2020. jan. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!