Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Bronchitis vagy esetleg...

Estrichbeton kérdése:

Bronchitis vagy esetleg valami komoly?

Figyelt kérdés
Heló.21 éves vagyok, dohányoztam, kb 3hete egyáltalán nem cigizek. A lényeg kb 1honapja hőemelkedésem volt és éreztem hogy a tudom baloldalan mikor nagyon mélyen veszem a levegőt akkor ilyen furcsa "rezgo" érzést tapasztalok.3x voltam a háziorvosnal és azt mondta hogy semmit nem hall csak egy kicsit erdes az alapégzés. Kaptam gyengébb antibiotikumot. Lázam csak 3 napig volt. Viszont van amikor kicsit barnásat van amikor zöldet kopok. (eleg poros a munkahelyem és általában akkor van barnas köpet mikor dolgozok). A kérdésem az hogy ha az orvos hallott volna bármi arra utalot hogy nagy baj van akkor elkuldott volna egyből tovább, illetve nem tüdőrák ugye? (erősen hipochonder vagyok. )

2020. jan. 22. 20:57
 1/2 A kérdező kommentje:
Hozzatevolegesen,nem állandóan érzem azt az érzést jellemzően akkor ha háton fekszek, de akkor sem mindig. És kB ossze vissza 4 évet cigiztem. De viszont nem fogytam nem vagyok faradekony.
2020. jan. 22. 21:16
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem csak tüdőrákba lehet belehalni.

Lehet szilikózis,fibrózis,emphysema,stb.

Panaszaid csak akkor szünnek meg,ha munkahelyet váltasz, gyógyszerekkel nem fog megoldódni.

2020. jan. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!