Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Lehetséges hogy torokrákos...

Lehetséges hogy torokrákos vagyok?

Figyelt kérdés
Mindenek elott leszogeznem hogy hihetetlenul hipohonder vagyok. A lenegy higy kb masfel eve cigizgetek(napi 1-2 szál) es nyar ota erzek a torkom valami fura erzest. Ezen kivul a nyakinyirokcsomoim mar tobb eve borsoszem nagysaguak es latszodnak ha eldontom a fejemet. A csaladunkra egyaltalan nem jellemzoek a rakod megbetegedesek de elegge ketsegbeesett vagyok

2020. jan. 26. 19:17
 1/10 A kérdező kommentje:
17/F
2020. jan. 26. 19:18
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
Te nem hipochonder vagy, hanem anafalbéta.
2020. jan. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tömör de mégis lényegretörő és segítőkész választ!...
2020. jan. 26. 19:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj el fül-orr-gégészetre, megvizsgálnak, és elküldenek ultrahangra, és a szükséges vizsgálatokra, és kiderül van-e valami baj, addig kár ezen idegeskedni.
2020. jan. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nembiztos.
2020. jan. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%
Nálam is így kezdődött, másfél évig voltak ezek a tünetek, majd tavaly novemberben a kórházban haltam meg.
2020. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenek, mint te, minek dohányoznak?😃
2020. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nincs semmi baj, egy nyirokcsomó önmagában nem biztos hogy bajt jelez. Nekem is volt, de mindig azt mondták, majd elmúlik, rossz fogtól is lehet, de 5 év alatt sem múlt el. Időközben gond lett a pajzsmirigyemmel, és meg kellett műteni, kiderült hogy a nyirokcsomó mögött daganat volt, épp az utolsó pillanatban műtöttek meg. Szóval nem lehet teljesen félvállról venni, de feleslegesen parázni sem, el kell menni orvoshoz kivizsgáltatni. Én túléltem, mert még épp időben cselekedtem.
2020. jan. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ezen kivul a nyakinyirokcsomoim mar tobb eve borsoszem nagysaguak es latszodnak ha eldontom a fejemet."


Már halott lennél, ha gond lenne. Ennyi idő alatt. Borsó szem nagyságú nyirokcsomó az normális még.

2020. jan. 27. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem dió nagyságú volt, de nem azzal volt baj. Menj el fül-orr-gégészetre, megvizsgálnak, ha kell kérnek egy ultrahang vizsgálatot és kiderül.
2020. jan. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!