Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnek leszokni a...

Hogyan tudnek leszokni a cigirol, er valamit a nikotin tapasz, rago, vagy a nikotin pipa?

Figyelt kérdés
Csak 4 eve cigizek de alig kapok levegot ,kopkodok es sargak a fogaim./L

2020. febr. 6. 11:28
 1/8 anonim válasza:
Ezek közül egyik sem ér semmit sem. Csak az akaraterő, csak úgy fog sikerülni. Elhatározod, hogy többé nem gyújtasz rá és kész. Vigyázni kell, hogy más se vihessen kísértésbe, tehát kerüld egy darabig a dohányosokat.
2020. febr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem gyújtasz rá többet. Ennyi.

Az első pár napban persze szar lesz, de ez van, ha rászoksz valamire


Legyél motivált, tartsd észben az okokat, amiért le akarod tenni. Ha kell kerüld a dohányzó ismerőseid vagy kérd meg, hogy legyenek rád tekintettel és ne bagozzanak előtted az elején

2020. febr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Lehet ennyi ido alatt torokrákom?
2020. febr. 6. 11:45
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, mennyit dohányzol. Ha viszonylag sokat, akkor használhat, hiszen akkor a nikotin is hiányzik.

Nekem nem használ, mert csak pár szálat szívok és maga a dohányzás hiányzik, nem a nikotin.

Egyébként az elején könnyű, az első pár hét, hónap könnyen elmegy. Utána lesz nehéz. Akkor kell megállni, hogy nem gyújtasz rá.

De tényleg elhatározás kérdésre.

2020. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne gyújts rá és sportolj.
2020. febr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jajj de baromira ügyes itt mindenki csak gondolt kettőt és puff már le is szokott...


Nekem a nikotintapasz segített. Érdemes elolvasni Allen Carr könyvét is (van hangoskönyv) sokat segített nekem is

2020. febr. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én nem vagyok baromi ügyes , de leszoktam 20 évi bagózás után egyik napról a másikra.

Csak akarat kell hozzá semmi más.

Mert le akartam szokni.

2020. febr. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is leszoktam mert leakartam de egyátalán nem olyan könnyű ahogy mondják hogy jajj eldobtam és kész... Azért hiszik azt hogy ők hibásak mert kívánják és hiányzik nekik... Ti meg előadjátok hogy az baj mert ti "csak eldobtátok" ha ilyen baromi könnyű miért szívtátok 20 évig?
2020. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!