Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit tegyek, hogyne gyújtsak...

Mit tegyek, hogyne gyújtsak rá újra?

Figyelt kérdés
10 napja nem dohányzom, nem használtam semmilyen tapaszt meg ilyeneket, na de ma megéreztem messziről a cigi szagát. Most délután elbóbiskoltam és úgy keltem mint mikor az első dohányzás mentes nalom volt, hogy nsgyin sóvárogtam. Valaki valami tanács mivel kössem le magam? Már majdnem elmentem a dohányboltba, de eszembe jutott hátha itt valaki tud tippet adni, hogy ez ne következzen be! Várom a tippeket!

2020. febr. 10. 16:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld magad lekötni valamivel,pl. valami hobbival de ha nem válik be akkor a tapasszal is megpróbálhatsz leszokni
2020. febr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Most mar tarts ki! Engem is elkapott neha a vagy, ha megereztem a szagat, de aztan legyoztem azzal, hogy ha eddig kibirtam, akkor most kar lenne elrontani. Csak a nikotinehseg szorakozik veled, de nincs ra szukseged, erre gondolj!
2020. febr. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én fokozatosan szoktam le, napi 30-40 szálról először napi 1-2-re, aztán csak kávéhoz, aztán nem ittam kávét, a cigi, meg az öngyújtó mindig velem volt, ha nagyon fölbaxták az agyamat rágyújtottam, egyre ritkábban, kb 1/2 év után már nem vittem magammal cigarettát sem. Ennek több mint három éve, nálam működött. Ja, ötvenvalahány évig szívtam előtte. Nem tudom, másnál ez működik-e így?
2020. febr. 10. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Költözz egy lakatlan szigetre egy évre.
2020. febr. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha kívánod igyál vizet több kortyot.
2020. febr. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2020. febr. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!