Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Árthat a fiatalon e-Cigizek?...

Bb250517 kérdése:

Árthat a fiatalon e-Cigizek? Melyik márka a jó?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok, egyszer kipróbáltam egy e-Cigit és jó volt, azon gondolkodom, hogy veszek egyet. Az lenne a kérdés, hogy ez mennyire árt a szervezetemnek(nem tudom, hogy kinek van erre kéztetése, de nem olyan válaszokat kérek, hogy fiatalon még nem kéne meg, hogy nem vagyok elég felelőség teljes, ha nem lennék az nem kérdezném meg. Valamint melyik márka a jó.

2020. febr. 11. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Nagyon árthat.1 x kipróbáltad ,legyen is ennyi elég belőle

Az egészséged sem romlik,a zsebpénzt meg más hasznos dologra fordíthatod .

2020. febr. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
44%
2020. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%

Köszönjük kedves antidohányos #1 és #2! Le is írta, hogy nem szeretne ilyen választ kapni. És jó lenne, ha utánaolvasnál a dolgoknak. "Nagyon árthat" Melyik része? a VG? vagy a PG? Esetleg az aroma? Egyik sem, megsúgom neked. Persze nyilván minden ami nem levegő és bejut a tüdőbe, az egészségtelen. 17 évesen valószínűleg van annyira felnőtt, hogy eldöntse szeretné -e ezt csinálni vagy nem.

Kérdező, azt ajánlom először lépj be facen ecigis csoportokba, nézelődj, olvass utána, mert tényleg ezer millió fajta van... ha szeretnéd, privátban küldhetek linkeket, ahol ilyenekkel foglalkoznak / segítenek.

2020. febr. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#3 köszönöm a gyors és értelmes választ
2020. febr. 11. 17:42
 5/7 anonim ***** válasza:
73%

Ez most az új tinidivat, 12-től 20 évesig mindenki "vaper" lett, és nagyon menőnek érzik magukat.

Jól leírtad kedves 3-as, minden, amit beszívsz a tüdődbe, és nem tiszta levegő, az bizony egészségtelen.

A cigaretta, pipa, szivar, vízipipa, e-cigi, mind egészségtelen, csak más-más szinten.

De kortól függetlenül... sem fiatal korban, sem idősebb korban nem érdemes belekezdeni.

Én nem mondom senkinek azt, hogy szokjon le, meg ne szívja, viszont biztatni sem kellene rá senkit, főleg nem egy kamaszt.

Nem az e-cigis csoportokban kéne az aromákról olvasgatni a kérdezőnek, hanem inkább a tüdőrákról. Csak azért, hogyha nála pont azt okoz az e-cigi, akkor azzal is tisztában legyen, ne csak a menő ízesítésekkel.

2020. febr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%
Valamennyire árt.
2020. febr. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%

Olvasd el:


[link]

2020. febr. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!