Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Drog utáni sovárgás ellen?

Drog utáni sovárgás ellen?

Figyelt kérdés

2 hónapja cigizek és már rá vagyok függve,de ez nem éleg. Nagyon sovárgok a drog íránt, kiprobálnám,de tudom hogy egyszeri alkalommal nem leszek megelégedve. Ráleszek szálva. Az a gond,hogy csak az húz vissza, hogy nincs kikkel fogyasztani(drogos osztálytársaim vannak)

És hosszú maradandó károsodást okoz az agyban és így is tanulási zavarom van,pedig fontos hogy tudjak nekem.

De ha rendszeresen tudnám használni a drogot az szerintem annyira jó lenne, hogy nem érdekelne semmi más, csak az.


Valami ez ellen?


2020. febr. 14. 17:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Figyelem elterelése, sport, olyan társaság, akik nem cigiznek stb. Keress jó célokat, és ha nem megy egyedül a megküzdés ezzel a dologgal, szerintem fordulj valamilyen segítséghez.
2020. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Semmi. Te sajnos ilyen vagy: gyenge, függő és rossz a társaságod. Ha volna motivációd a drogon túl is, akkor azt mondanám, hogy menj pszichiáterrhez, mielőtt a droghoz nyúlnál és a szüleidnek szólj, hogy írassank át másik suliba. Ha nincs, akkor felesleges.
2020. febr. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igazi függő alkat vagy. Lesz még sok bajod a kis rövid életedben...
2020. febr. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De mit tehetek ellene?
2020. febr. 14. 19:27
 5/11 A kérdező kommentje:

Vaalmi ami helyettesíti?

Amúgy a cigi nem olyan erős. Nem ad olyan élvezeti hatást

2020. febr. 14. 19:28
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. Ez a sorsod.
2020. febr. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kösz 🤣🤣
2020. febr. 15. 09:58
 8/11 anonim ***** válasza:

Hát sajnos ez az igazság. Ilyen jellem vagy. Nekem meg pl ha fizetnének se drogoznék soha, alkoholt se iszok egyáltalán. Teljes és boldog életet élek így is, ezek a szennyek egyáltalán nem hiányoznak az életemből.


A te életed valószínű egy nagy üresség lenne ezek a szerek nélkül, ezeket a lukakat tömködöd be a droggal.

2020. febr. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem üres az életem. Motivált vagyok és rendesen tanulok és karriert épitek,mivel még 16 éves vagyok. De nagyon Kiprobáltám. Jó lenne egy kis boldogság érzet a sok munka mellet anélkül, hogy meg kellene feleljek másoknak. Azt lessni, hogy mit gondolnak rólam mások.
2020. febr. 15. 12:12
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem lesz ebből karrier
2020. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!