Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi az oka annak, ha nem jutok...

Mi az oka annak, ha nem jutok cigihez elkezdek remegni és nem tudok csinálni semmit?

Figyelt kérdés

Még csak 1 hónapja dohányzom, de eddig beszédültem tőle, de akkor is ha nem jutottam hozzá elkezdtem remegni és nem tudtam semmit csinálni. Ha rágyújtok elmúlik. Hiába ha beszédülől, akkor is hat.

Már most rá vagyok függve?


2020. febr. 15. 13:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

30 éve dohányzom, nincsenek ilyen tüneteim, legfeljebb ideges leszek.

Szerintem most rakd le, amíg nem okozol kárt a szervezetednek!

2020. febr. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom leteni,mert jó. Nem menő. Elég gáz, de nekem bejön. Csak,hogy ennek mi az oka?
2020. febr. 15. 14:12
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy még hozzászokva teljesen. A nikotin még mindig fejbeüt, utána pedig remegsz, mert kicsit sok volt. Milyet szívsz? Mert lehet gyengébbet kéne.
2020. febr. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet erőset szívsz.
2020. febr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem a cigi után remegek hanem 2-3 órával utána ha nem jutok hozzá. Az iskola szünetekben azt keresem hol tudok kimenni,de már találtam. Ha elszívtam csak szédülés van, remegés nincs és tudok rendesen dolgozni
2020. febr. 15. 19:40
 6/8 anonim ***** válasza:

Bejön a dohányzás?

Én 16 évet cigiztem (napi egy doboz kb) januárban letettem.

Az elmúlt 4-5 évben reggelente köhécseltem, aztán egyre nehezebb volt levegőt vennem esténként, utolsó évben már este arra keltem, hogy sípol valami a levegővételnél, és alig kapok levegőt fél órán át.

Tüdőgondozóban kiderült, hogy kis fokú tüdőtágulatom lett, nem halálos, de a cigizéssel visszafordíthatatlan betegség, melynek vége fulladásos halál. Ha abbahagyom sem lesz jobb a tüdőm már soha, nem gyógyul meg, csak nem fogja ingerelni a cigi, tünetmentes lehetek. 33 vagyok, megbántam a percet, amikor rászoktam. Ez egy undorító függőség, nagyon lassan gyilkolja le a szervezetedet és akkor kapsz észbe, amikor már a kár visszafordíthatatlan.

Hagyd abba most!

2020. febr. 16. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:

Annyi még, hogy nehogy azt hidd, hogy ezek a betegségek nálad majd nem jönnek elő...orvos is megmondta, hogy tizenév cigizés után az emberek 90%-nál ugyanaz van, mint nálam.

Leszokni meg iszonyatosan embertpróbáló ennyi év után.

2020. febr. 16. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Baromira függő lettél,hamarosan jelentkezik a melkasi fájdalom de ne ijedj meg majd tőle,cigi lesz rá a gyógyszer,de azért érzed magad szarul ha nem jutsz cigihez mert a tested pokolian követeli a nikotint (:


Én is szarul voltam sokáig ha nem cigiztem. Már leszoktam XD

2020. febr. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!