Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szeretnék elkezdeni dohányozni...

Szeretnék elkezdeni dohányozni, ha lehetö legmagasabb nikotin a cél akkor a szivar a legjobb választàs (havi 1)?

Figyelt kérdés

Élmény szinten kiváncsi vagyok milyen lehet mert még életemben nem dohányoztam egyszer sem (31 év).

Cigi kizárt mert füstöt nem szeretném letüdözni illetve az eus rendelkezések miatt csökkentett nikotin tartalma okán is felejtös. Az ecigi pedig megint tönkre van az eu miatt(nagyrészt csak torokirritáló érhetö el),hamarosan jelentös szigorítások(izesitések teljes kivonása májusig) és az igazán eröseket és kevésbé irritálokat csak USAban lehet kapni.

Szerintem meg ha alig van benne nikotin akkor olyan mint alkoholos ital alkohol nélkül,semmit érö.


Bár alkoholtól nem voltam elragadtatva pár éve,kellemes a hatása de annyira borzalmasan tiltakozik szervezetem fogyasztása ellen hogy évente 2 alkalomnál többször nem tudom fogyasztani.


Kiváncsi vagyok hogy szivarozás milyen élményt fog nyújtani ahhoz képest.



2020. febr. 16. 13:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
71%
jo hulye vagy 31 eves letedre, nem mondom...
2020. febr. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
40%
Nem csak nagyképű vagy, hanem még hülye is. Előbb szívjál már el egy normális cigit, mielőtt itt menőzöl a szivarozással. Szivartól az első slukk után kihánynád a beledet. De hajrá.
2020. febr. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Miért lennék hülye/nagyképü? Furcsa válaszok
2020. febr. 16. 14:14
 4/17 anonim ***** válasza:
14%
Valószínűleg akármilyen nikotin ellen is ugyanúgy tiltakozni fog a szervezeted. Ha rá akarsz szokni, akkor kezdd gyengével, aztán úgyis egyre több kell a szervezetnek. De ez nagy butaság, találj ki valami értelmes elfoglaltságot inkább.
2020. febr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha 31 évig kibírtad bagózás nélkül, akkor most miért akarod elkezdeni gyilkolni magadat, ráadásul éppen ilyen gusztustalan, másokat is mérgező, és drága módszerrel?
2020. febr. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok rászokni,alkoholra sem szoktam rá,csak ugye egyetem alatt semmit sem engedtek a szüleim és csak pár éve vagyok szabad és szeretnék átélni dolgokat amit amig szüleimmel éltem sohasem tehettem meg.
2020. febr. 16. 18:01
 7/17 anonim ***** válasza:
Hülyeség. Semmi jóból se maradtál ki, sőt, egy csomó bajtól megóvtak a szüleid. Ennyi idősen már felfoghatnád végre. A többit meg nincs értelme végigpróbálgatni a bagótól kezdve a drogokon át a gyorsulási versenyekig. Normális dolgokkal töltsd az idődet, mint eddig.
2020. febr. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Drogokat sose próbálnék ki, láttam hogy mit tett néhány csoportársammal a fű csak pár év alatt, mintha laggoltak volna amikor hozzájuk szóltam, mindenre több másodperces késéssel reagáltak bambán és jellemző reakció volt hogy béke veletek testvérek meg a folyamatos idióta mosolygás, tanulással is gondjuk volt.


A lényeg az hogy úgy érzem ki kell próbálnom a dohányzást, elvégre nem hiszem hogy egy szivartól függő lennék, nincs akkora veszély, elvégre legális, meg az alkoholtól sem lettem függő, se nem hánytam magam össze.

2020. febr. 16. 18:36
 9/17 anonim ***** válasza:
22%
Kedvencem az ilyen, amikor úgy hivatkoznak a hozzád hasonlók, hogy "a fű". Ez olyan, mintha azt mondanám, nem ülök bele "az autóba", mert nem kényelmes. (??)
2020. febr. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Tudod nagyon jól miről van szó,olyanra gondolok amelynek a hatóanyaga THC, agykárosodást okoz és kapuja a keménydrogoknak, csak egy idióta próbálna ki olyat,soha az életben nem lehet legális az országban mert tönkretenné, már ígyis sok az idióta aki illegálisan szerzi be aztán agyalig zokni lesz belőlük.

Az egyedüli biztonságos szerek: Koffein,alkohol és nikotin. Összes többi tiltandó üldözendő.

2020. febr. 16. 21:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!