Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás leszokása utáni,...

Dohányzás leszokása utáni, köhögés valamint barna foltok a köpetben, gondolom a fel szabadult mérgek távolodnak el?!

Figyelt kérdés
Csak mert most januárban tettem le a cigit 8 év után, most vagy 24éves, és erős elhatározás gyaránt sikerült is meg állni ezt a rossz szokást vagy szenvedélyt, igen nagyon nehéz róla leszokni mert vannak mély pillanatok de nem érdekelnek ezek csak hogy újra egészséges legyek! Csak ahogy abba hagytam rá egy hétre nem napi szinten inkább akkor mikor valami megterhelő fizikai munkát csinálok vagy futás után akkor kezdek el köhögni és ilyen világos barna trutyi jön fel, kicsit ijesztő meg undorító is, olyan véleményére vagyok kíváncsi aki hasonlóan benne volt ebbe!
2020. febr. 17. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond, most tisztul a tüdőd!
2020. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
49%
Ez a nyálkahártyára rakódott kátrányos anyagok távozását jelenti, de a "teljes" tisztuláshoz legalább kb. 15 év kell. Sajnos a hólyagos felépítésű tüdő felülete kb. 150 m2 és a kátrányos lerakódás miatt elpusztult tüdőszövet apró részei is csak így tudnak távozni.
2020. febr. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen.
2020. febr. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem nagyon szépen köszönöm az információkat :)
2020. febr. 18. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!