Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha a szobámban szeretnék...

Ha a szobámban szeretnék dohányozni az mennyire fog látszódni?

Figyelt kérdés
Fehérek a falaim és a plafon is és nemtudom hogy bent ragyujthatok e néha néha. Ha letapad akkor lemosható vagy letapad-e egyaltalan es meglatszik?

2020. febr. 25. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon. De mivel lassan rakodik le, nem fogod eszre venni. Ne dohxanozz brnt
2020. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
besárgulnak a falak & beveszik a szagot
2020. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
86%
Meglátszik mindenen. Fal, függöny, bútorok stb. A falról nem tudod lemosni, a többi dologról sem biztos, de halványodik.
2020. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Inkább a szobádban dohányozz és a saját falad, bútoraid károsítsd, mint kint, és mások egészségét!
2020. febr. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Eléggé.
2020. febr. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%
Én olyan munkahelyen dolgozom, ahol régen a mostani wc volt a dohányzó és mit ne mondjak, ne tudd meg hogy néz ki, mint egy retek!
2020. febr. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én mentem olyan lakásba ahol dohányoztak, és barnák voltak a falak. Eladó volt de az életben nem vennék meg olyan lakást.

AZt leehtetlen lemosni, csak a vakolat fosztással és újra vakolással lehetne ezt megszüntetni.

Mert a fal, a vakolat porózus szerkezetű és magába szedi a füstöt , a kátrányt a nikotint.

2020. febr. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nagyon!! néha-néha esetleg igen, ha ki van nyitva az ablak. amúgy nem, mert tényleg meglátszik.
2020. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!