Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Elhatároztam hogy leszokom a...

Elhatároztam hogy leszokom a dohányzásról! Segítséget szeretnek kérni! Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés

Attól felek a legjobban, hogy az elvonási tüneteket nehezen fogom viselni, főleg a hányingertől tartok. Refluxom van. Emiatt döntöttem a leszokás mellett. Hogy tudnám ezt a tunetet elkerülni?

Előre is nagyon köszönöm a válaszokat!



2020. márc. 3. 22:06
 1/8 anonim válasza:
30%
Az a tanácsom, hogy többet ne gyújts rá, és akkor sikerül leszoknod.
2020. márc. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem sokat segített a nikotintapasz... Én is savas voltam nagyon de ahogy letettem a cigi kávét elmúlt... Ha marad a kávé ezentúl csak tejjel idd
2020. márc. 4. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cigiről csak úgy lehet leszokni, ha egyik napról a másikra leteszed. Nincs halogatás, meg adag csökkentés.
2020. márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem iszok kávét, úgyhogy ezzel nem lesz gond. A leszokassal járó hányinger ellen szeretnék tanácsot kérni, ugyanis emetofobiam van és ha megjelenik a hányinger, nem tudom végigcsinálni.
2020. márc. 4. 11:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát nekem egyáltalán nem volt hányingerem. Törvényszerű, hogy jelentkezik ez a tünet?
2020. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy törvényszerű, de alapból refluxos vagyok, így aggódom.
2020. márc. 4. 12:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2020. márc. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sokat fog segíteni a refluxon ha már nem fogsz cigizni... Nekem a citromos víz is sokat segített a problémán
2020. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!