Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi a különbség aroma és aroma...

Mi a különbség aroma és aroma koncentrátum közt e-liquid terén?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Új vagyok a témában, próbálnám kevergetni magamnak a kis liquideket, de ötletem sincs mi a különbség köztük, mindkettő leírásában kérik, hogy keverjük a szokásos alapanyagokkal őket. Illetve azt szeretném még tudni, hogy mi az, hogy keverési arány xy, mondjuk 10%? Jól értelmezem, hogy ez mondjuk 10ml liquid eléréséhez akkor 1ml aroma 9ml alaplé szükségeltetik? Ugye 10% aroma lesz benne akkor, csak valamiért ez az 1ml aroma kevésnek tűnik így laikus szemmel. Előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!

2020. márc. 5. 15:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát nem vagyok benne 100% -osan biztos de az aroma és aroma koncentrátum között a különbség annyi hogy a koncentrátum az töményebb, szóval abból kevesebb kell ,ott mások az arányok a keverésnél


És igen a 10% azt jelenti amit leírtál

De van hogy én pl úgy keverem hogy 100 ml alapfolyadékba rakok 10ml aromát és szerintem úgy is jó ( csak azért csinálom így mert veszek egy 100ml-es alaplevet meg egy 10ml-es aromát ,összeöntöm és akkor nem kell méregetni)

2020. márc. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Igen jól értelmezed.

Az aromákra rá van írva a keverési arány vagy ahonnan rendeled ott biztos.

De alaplevekből is van több féle keverési arány.

Amugy milyen e cigid van?

2020. márc. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!