Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányzás után rosszullét....

Dohányzás után rosszullét. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 2 éve cigizek és már kb fél éve szorongással és pánikrohamokkal küzdök. Amiota ezek elkezdődtek, dohányzás után vagy közbe nehezebben kapok levegőt és nagyon rossz a közérzetem, enyhén fáj a fejem és szédülök.. Szerintetek ennek a szorongás az oka vagy mi lehet? Mult héten voltam vérvételen és ott minden rendben volt, az EKG-n szintén.

2020. márc. 18. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Ne dohanyozz, vagy szívja sokkal gyengébbet.
2020. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Több oka is lehet.
2020. márc. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igy, hogy magad is tudsz panikrol, siman lehet. A dohanyzas okozta enyhe erzes azonnal emlekeztet a rosszulletre es eloidezed. Meg egyel tobb ok a leszokasra.

Szedsz antidepresszanst vagy egyeb nyugtatot?

Nekem teljesen mas, de azonnal elohoz egy rohamot.

2020. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam is előfordul, ezért áttértem a leggyengébbre.
2020. márc. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én szédültem már 2 szál után. És nekem is vannak pánikrohamaim. Tedd le, nagyon nem tesz jót! Főleg ha van nélküle is.
2020. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 10 évig cigiztem és azt hittem pánikbeteg vagyok... Sőt azt hittem jót tesz a pánikrohamra a cigi úgy hogy nagy lelkesen szívtam... Aztán amikor babát terveztünk letettem a cigit... Rettegtem is mi lesz a pánikommal a cigi nélkül... Röhögni fogsz de minden "pánikos" tünetem megszűnt 3 nap után (nem szédültem nem fájt a fejem elmúlt az állandó hányinger a fulladás minden) bár sajnos a baba nem jött össze de legalább megtudtambhogy amit pánikrohamnak hittem igazából csak a ciigitől volt... Azóta sokkal nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb vagyok mint dohányos koromban
2020. márc. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!