Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » JUUL vs E-Cigi?

Bb250517 kérdése:

JUUL vs E-Cigi?

Figyelt kérdés

Haverom vett JUUL-t és azon gondolkodtam, hogy nekem is azt kéne e-cigi helyett.


Előnyök:

-kicsi

-könnyű eldugni

Hátrányok:

-sokszor kell tölteni

-drága

-gyenge porlasztó

-kicsi tank


Segítsetek ki, ha nem így van. És a másik: a JUUL gőzének más hatása van a tüdőre mint egy normál e-ciginek.(összehasonlítás képpen:Smok Stick Prince)

P.S.: nem kérek az e-cigi ellenes kampányból!



2020. márc. 19. 23:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a Vype pent használtam amit a dohányboltban lehet kapni. Sokkal jobban beüt az elején mint az e-cigi, de hozzá lehet szokni, drága, akkor meg több kel belőle. Nagyon irritálta a tüdőmet, már lassan egy hónapja nem szívom, bár beteg is voltam közben, de még mindig köhögök és fáj a tüdőm. Nem ajánlom egyiket sem. Bár lehet hogy nem rakódik le semmi belőle, sokkal rosszabb a rövid távú hatása nálam mint a sima ciginek.
2020. márc. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Juul is egy e cigi. Nincs más hatása a tüdőre, csak magasabb a nikotintartalma. Illetve drágább. Nagyon.

Az előnyei kb annyi amit mondtál(a kettő ugyanaz). El tudod dugni. Ez egy újratölthető poddal is meg tudod csinálni, feleannyiért.

2020. márc. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne juul- t vegyel

Masikat is ellehet dugni siman.

Keves az aksi keves liquid, draga

2020. márc. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nemrég kaptam meg én is a juulomat, maximálisan elégedett vagyok vele, nagyon jó ízei vannak(mango és cool mint a legjobb sztem), elég kicsi, könnyű eldugni, simán töltheted úgy hogy bedugod a töltőjét a laptopba. Drága, de juul.hu instagram oldalon 13k egy starter kit, gondolom tudod mi van benne, és az sztem nem rossz ár és gyorsan kiszállítják/foxpost. Meg maga a készülék is sokkal jobban nez ki mint bármelyik vape és nagyon egyszerű használni, semmit nem kell nyomkodni stb, szóval szerintem megéri
2020. máj. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!