Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » 16 éves fiú vagyok,1 éve...

16 éves fiú vagyok,1 éve cigizek. Ma azt vettem észre, hogy a szájüregemben van egy csomó. Többi lent?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem most. Eddig nem volt ott. Lehet szájrák?

2020. márc. 28. 18:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem.
2020. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Lehet. De mivel dohányzol, gondolom tisztában voltak vele hogy sokkal nagyobb eséllyel halsz meg fiatalon rákban vagy szív és érrendszeri betegsében
2020. márc. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 most jött el az a pont, ahol úgy érzem, hogy ideje abbahagynom
2020. márc. 28. 18:49
 4/15 anonim válasza:
70%
Először is nyugodj meg,nem szabad egyből a legrosszabbra gondolni.Az a csomó bármi lehet,érdemes lenne orvossal megnèzetned,és ha szükséges,mintát vesznek belőle,bár nem írtad milyen jellegű a csomó és mekkora,vàladékozik-e. Tehát célszerű lenne egy orvosi vizsgálat.
2020. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Lehet, de lehet sima gyulladás is, meg még több különbőző ok. Az is lehet hogy valami étel allergia tünete, vagy megégetted.

De lehet akár egy eddig ismeretlen betegség is.

Sőt valami parazita is lehet. Mindenre meg van az esély, a kérdés az hogy minek mekkora a valószínűsége. Mondanám, hogy menj el orvoshoz, de úgy se fogadnak.

Valószínű amúgy, hogy valami apróság.

2020. márc. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%

Többi lent?

Többi csomó??

Lent?

Hol?

A s..gedben?

Az nem szájrák lesz..

Szokjál le!

Mert egyszer az lesz!

2020. márc. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Szóval kedves 6-os. A többi lent, arra írtam, hogy több információt lent írok.

Nos annyi a gond, hogy nem nagyon tudok valami jól fogalmazni. Talán pofanyálkahártyának hívják, rákerestem, így adta ki. Bal oldalt teljesen normális, viszont a jobb oldalon van egy kb 1 cm-es kis csomó. Szóval a fogaimnak nem hiszem, hogy köze lenne hozzá, nem hiszem, hogy gyulladás, eléggé lent van.

2020. márc. 28. 18:56
 8/15 anonim ***** válasza:
33%

Kedves Kérdező!

Most látom, egész jól fogalmazol:)

Szerintem semmi olyasmi ,amire te gondolsz..mármint nem szájrák.

Az hogy megijedtél azért hasznos a számodra, mert talán ez segít a leszokásban.

2020. márc. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most dobtam a kukába a fél doboz megmaradt cigimet, meg az öngyújtóimat :'D Lehet, hogy ez fáj egy cigisnek, de más választásom nem nagyon van, nagyon megijedtem.
2020. márc. 28. 19:06
 10/15 anonim ***** válasza:
Azt reggel úgyis kiszeded. Ez már ismerős több verzióban is.
2020. márc. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!