Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Leszokott még valaki rajtam...

Leszokott még valaki rajtam kívül a dohányzásról a koronavírus hatására?

Figyelt kérdés
3 hete bent vagyok a lakásban, csak a boltba megyek le, már 3 hete nem gyújtottam rá.

2020. márc. 29. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
47%
Tipikus. A fertőzés előtt 1 héttel kezdik el magukba tömni a c-vitamint az emberek és 1 héttel azelőtt teszik le a dohányzást, mintha bármi értelme is lenne az utolsó pillanatban kapkodni. Az immunrendszeredet nem tudod helyrehozni 2 hét alatt, ha azelőtt 40 évig láncdohányos voltál.
2020. márc. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem le, mert félnék, hanem mert sosem egyedül dohányoztam. Barátokkal, ismerősökkel, kávézókban. Nekem ez volt a fontos.
2020. márc. 29. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is 2 hete cigiztem utoljára, ugyanez az oka. Nem is hiányzik.
2020. márc. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%
Én most szoktam rá még jobban, vagy a kertben csinálom a veteményt, vagy bent vagyok és dohányzok, még amin gondolkodtam lehet elmegyek horgászni, ott legalább nincs ez a hisztéria.
2020. márc. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az én családom nem tolerálja a dohányzást, szóval otthon nem tudok, a lakásból meg inkább nem megyek ki össze-vissza járkálni. Valszeg, ez 1-2-3 hónapos füstmentes időszak lesz.
2020. márc. 29. 13:47
 6/8 anonim ***** válasza:
Le a kalappal előtted. Komolyan mondom. :)
2020. jún. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én csak most szoktam rá még jobban.
2021. jan. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én abbahagytam a dohányzást, éppen a vírus miatt.
2021. febr. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!