Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi abba hagyása után szédülés!?

Cigi abba hagyása után szédülés!?

Figyelt kérdés

El döntöttem,hogy le szokom a dohányzásról. Sajnos 12 évig dohányoztam.Napi két doboz ment el. Már 5 napja nem gyújtottam rá. Nem kívánom annyira,nincs az a késztetés hogy egyből el szívnák egyet. Viszont mióta abba hagytam nagyon szédülök,szinte minden nap.az előtt autót,motort vezettem,de most nem tudnám, mert a szédülés miatt nem merek. A vérnyomásom normál értéken belűl van.128/73

Valaki volt már így? Mennyi ideig tart még ez a szédülés? Köszi.


2020. márc. 31. 14:30
1 2
 1/11 BRUTAL TV ***** válasza:

Fokozatosan kell abbahagyni ezt nem mondta el neked senki ? Vagy ennyire károsította az agyadat a cigaretta ?

Ezt a szédülést ki lehet küszöbölni a fokozatos leszokással vagy egyéb forrásból bevitt nikotin mennyiséggel amit szintén csökkentesz folyamatosan...

12 év és napi 2 doboz nem kis mennyiség megviseli a szervezetet ha hirtelen elveszed tőle a kis "drogját".

Sok sikert.

2020. márc. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1es

Aki meg letette,az azt mondja,csak úgy lehet,ha teljesen abbahagyod.

Kérdező.. en is 14 éve szívom,párszor próbáltam letenni,detto ez volt. Az ajtónak is nekimentem,mint egy részeg,úgy szédelegtem. De semmi pótlást nem használtam. De használsz valamit? Tapasz, rágó, tabletta? Az öcsém úgy tette le,hogy rágó plusz tabletta. Ha nem vonod meg a nikotint teljesen,akkor hátha elmulik! Ne add fel!

2020. márc. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam,hogy az akaraterő a leg fontosabb. Ezért nem használok semmi tapaszt,rágót.Köszönöm a biztatást!

Lehetséges hogy rossz ötlet volt egyik napról a másikra meg hozni ezt a döntést, lehet hogy valóban a fokozatos megvonás jobb lett volna.

2020. márc. 31. 14:58
 4/11 anonim ***** válasza:
Nikotint esetenként pótold, de ne cigarettával.
2020. márc. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Jól csinálod pont 1 éve szoktam le.ugy, hogy nem szívtam többet.


Én nem szedultem , de szerintem várj 1-2 hetet akkorra normalizálódik minden ráadásul 1-2 het után majd hiányozni fog a cigi :) ott izgalmasabb, az 5 nap semmi

2020. márc. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is így tettem le 7 év után, egyik napról a másikra. Máshogy nem lehet, még ha történnek súlyos elvonási tünetek is. De azért a napi 2 doboz baromira sok, úgyhogy teljesen normális, csináld végig, megéri.
2020. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Így a jó hogy letetted és kész. HA csökkented akkor nem tudod abba hagyni.


Én még több ideig szívtam és 2 doboz nekem is elment.

Abba hagytam és nekem semmi bajom nem volt, nem szédültem , nem hiányzott.

2020. márc. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 BRUTAL TV ***** válasza:

Nem tudom ti hány dobozosak voltatok és mennyi ideig de amit írtam az helytálló minden nap csökkented 1-2 szállal vagy ha azonnal teljesen elhagyod akkor valamivel pótolód a nikotint egy ideig és akkor nem leszel rosszul.

Persze ahány szervezet annyi féle reakció.


Nem ilyenkor kell hősködni hogy én milyen erős vagyok egyik napról a másikra leteszem hanem akkor kellett volna észnél lenni amikor elkezdted szívni :)

2020. márc. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ!
2020. ápr. 1. 12:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Nemsokára elmúlik.
2020. ápr. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!