Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek miért nem menő a...

Szerintetek miért nem menő a dohányzás?

Figyelt kérdés
érvekre lenne szükségem de aki azt állítja hogy menő az is megindokolhatja hogy miért

2020. ápr. 6. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
32%

Pénzkidobás, egészségtelen, büdös száj, sárga fogak és ujjak, nehezebb párválasztás, leszokni nagyon nehéz, szemetelés, szeméttermelés, környezetszennyezés.

Most, hogy belegondolok, jó oldalát nem is látok. Lenyugtat? Mással is le lehet nyugodni.

2020. ápr. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Számomra azt szimbolizálja, hogy az illető leszarja saját magát és a környezetében lévőket is. Vannak olyanok, akik másokra való figyelemmel félrevonulnak, amikor rágyújtanak, de én sajnos nem ezt tapasztalom a többségnél.


Pénzkidobás, az egészség szándékos rombolása, függőség, akaratgyengeség, nemtörődömség, nekem ezek jutnak eszembe erről a káros szokásról.

2020. ápr. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel én nem dohányzom, így csak a körülöttem lévő dohányzó embereket tudom megfigyelni. Tapasztalataim szerint egy részük sokkal többre tartja magukat azáltal, hogy ők cigiznek. Önbizalmat ad nekik a mindennapok "elviseléséhez". Ez nem feltétlenül rossz dolog egyébként, rengeteg önbizalomhiányos ember van, és ha ez segít nekik egy megfelelő szintre hozni, akkor lelke rajta. Egyáltalán nem nézem le emiatt őket... (Itt halkan megjegyezném, és valószínűleg nem sokan fognak egyetérteni velem, de véleményem szerint a cigi még mindig kevesebb kárt okoz, mint az alkohol. Így ha ugyanazt a lelki hatást lehet elérni mindkettővel, akkor még mindig jobb a cigi ilyen szempontból.)

Nagyon kis részük végleg le szeretné tenni a cigit, bár nem tudja bizonyos okok miatt, így ők nem érzik menőnek a dolgot. Úgy vettem észre, hogy ők még inkább rejtik is, nem vallják be, hogy cigiztek pedig tisztán lehet érezni rajtuk, stb...

És amit én tapasztaltam, az egyedüli kifogásolható réteg az, amelyik telibecarja az embereket, képes a buszmegállóban cigizni, nem érdekli, hogy gyerekek, idős emberek vannak a közelükben. Nem a kukába dobja a csikket, hanem a földre. Na ez nagyon felháborító, és teljes mértékben elítélem az ilyesfajta viselkedést.

2020. ápr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Menő?


Lássuk csak.

Büdös ruha, lehelet. Sárga fogak, körmök. Rák, és egyébb szervi megbetegedések.

Kb mindenben akadályt jelent. Párválasztás, albérlet, sok esetben munkahely.

Ezeken kívűl drága is. Átlag 1800-2400 ft kb 40-45 szál.


Ebben ugyan mi a menő?

2020. ápr. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!