Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Ti azért cigiztek...

Dohányosok! Ti azért cigiztek mert élvezitek, vagy azért mert a függőség miatt muszáj rágyújtanotok?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Egy kezemen meg tudom számolni, hogy hány alkalom volt, mikor úgy éreztem, a függőség miatt kell rágyújtanom, de az is inkább egy pótcselekvés volt egy-egy helyzetre. A maradék 99%-ban jól esik és élvezem. Ha nem kívánom, nem gyújtok rá.
2020. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Is-is, meg amúgy is jólesik. Persze-persze, rossz szokás, de ez van.
2020. ápr. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkettő miatt.
2020. ápr. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam csak halogatás miatt amikor nincs kedvem pl tanulni, vagy napi program esetleg társaság függő ha épp van dolgom eszembe se jut, van hogy hetekig se
2020. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Míg cigiztem, azért tettem mert jól esett. Mikor reggelente úgy köjögtem mint egy koronás, azt mondtam elég, és letettem.


Azóta se hiányzik.

2020. ápr. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
16 éves vagyok. Rengeteg problémám van otthon is. Család, stb. Nem szeretném részletezni. Eleve nagyon ideges és stresszes típus vagyok, pszichológusnál is voltam már párszor. Naponta 4-5 szálat szívok el. Engem őszintén lenyugtat, és szeretem!
2020. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!