Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért mondják már sokan...

Miért mondják már sokan nagyon fiatalon is azt, hogy káros a dohányzás? Mit tapasztalt aki már nagyon fiatalon azt mondja, hogy rossz dolog a cigizés? (:

Figyelt kérdés
2020. ápr. 24. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyasmi dolog, hogy tudom, a víz alatt egy idő után megfulladnék, pedig még egyszer sem próbáltam ki.
2020. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Az okos ember más kárán tanul.
2020. ápr. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek teljesen igaza van.

Hozzátenném, hogy végignéztem három családtagom dohányzás miatti haláltusáját, szóval...

2020. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor gyerek voltam a 90es években, akkor már megvoltak azok a nagyszabású kutatások, amik bizonyították, hogy mennyire káros és egészségtelen. Nyilván aki picit is tájékozott, az tudja, hiszen alap információ. Ettől még ez nem mindenkit tart vissza attól, hogy kipróbálja és rászokjon, engem se tartott vissza, mert nem érdekelt, mivel teszem magam tönkre. Később megváltoztak a prioritásaim és leszoktam, de amíg dohányoztam, akkor is tudtam, hogy büdös, drága és káros, csak épp baromira nem érdekelt.
2020. ápr. 24. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Büdös leszel, a terhelhetőséged csökken, kohecselni fogsz, szép sárgák lesznek a fogaid. Minden leszel, csak vonzó nem. És hulyesegekre vered a pénzed.

Én meg majd szidlak ha rákos leszel, hogy az általam befizetett adókból látnak el...

2020. ápr. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
10 évet cigiztem 15-25, 25 évesen állandóan szúrt a mellkasom, fulladtam, köhögtem, sárga fogak és körmök... Nem bírtam 10 métert futni, barna volt a nyelvem nem éreztem rendesen az ízeket, fáradékony voltam, folymataosam magas volt a pulzusom (100 fölött volt mindig) ja és azt hittem hogy migrénes vagyok... Nagyon sokat fájt a fejem és szédültem... Sose volt pénzem mert a fizum felét cigire költöttem... És mindig fusztrált voltam amikor éppen nem tudtam cigizni... Amikor leszoktam minden panaszom megszűnt...
2020. ápr. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
14%
Utolsó válaszoló neked nagyon rossz lehetett fiatalon az egészségi állapotod , hogy 10 méter után kifulladtál , ahány ember annyi szervezet én 20 év cigizés után is 2 perc 46 másodpercig visszatartottam a lélegzetem gond nélkül..minden olyan káros mérgeznek a génmanipulált élelmiszerekkel , csümölcsökkel élelmiszerekkel húsokkal ne egyél semmit , ha nagyon sokáig akarsz élni, nagyobb gond nem a cigivel van hanem a beépülő ilyen olyan génmanipulált termékekkel azt se tudod mit eszel 20 év mulva úgyis rákos leszel, nem a cigitől nem csak attól hanem a genteikádtól meg minden ismeretlen cartól amit megeszel.
2020. ápr. 26. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19%
Csak a külföldről importált csümölcsöket kell megnézni milyen tartósítószereket fecskendeznek bele hogy tartós és friss legyen mikor az élelmiszerpultok polcaira kerülnek , de meg megveszed mert egészséges , az összetételét nézzétek meg a neten nincs kedvem keresgélni, majd pár év fogyasztás után azt veszed észre hogy hullámokban rádtőr gyengeség érzés betegség érzés és fogalmad sincs mitől, hiszen én sportolok egészségesen élek eszem az egészséges ételeket.. el lehet gondolkodni.
2020. ápr. 26. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
Nem a cigitől haltok meg, hanem a pénz miatt minden a pénzről szól , fogalmad sincs mit eszel meg márpedig megeszed mert enni kell , vagy éldegélsz vidéken és eszed a saját termeszésű gyümölcseidet , a saját háziállataidat a kertben termeszett zöldségeidet.
2020. ápr. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!