Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek miért gondolom a...

Szerintetek miért gondolom a cigizésről, hogy jó? Sokan meg miért, milyen tapasztalatokkal gondolják, hogy dohányozni káros és rossz?

Figyelt kérdés

Én nem cigizek csak majd akarok cigizni,mert én imádom a cigizést!

Imádom a szagát

a látványt,ahogy tartják a dohányzók a kezükben azt a jó kis cigit!

Egyszóval már nagyon várom,hogyha kipróbálom milyen lesz a cigi. Meg arra is kiváncsi leszek,ha rászokok majd úgyanígy imádni fogom e a cigit mint most hogy nem dohányzok!!!!


2020. ápr. 27. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Hany eves vagy, 8?
2020. ápr. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

te nem azt gondolod, hogy jó, hanem valamilyen oknál fogva azt, hogy menő, és hogy ha te is szívod, te is menő leszel.

kiskoromban én is imádtam a cigirágót, főleg a füstölőset, felnőttnek éreztem magam.

aztán valóban felnőttem és rájöttem, hogy semmi haszna: egészségtelen, drága, büdös és proli dolog (egy intelligens, magára adó ember nem fog cigizni, mert tudja, mivel jár). kívánom neked is ezt a felismerést. :)

2020. ápr. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Én szarul érzem magam tőle, nem dohányzom, elég, ha a közelemben dohányoznak, vagy a dohányzó kolléga jön be cigiszünetről. Csípi a szemem, irritálja az orrom, tüsszögök tőle, nehezíti a légzésemet. Szerinted ez jó? Magamon tapasztalom, hogy rossz.
2020. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Mert tetszik a szertartás.
2020. ápr. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A tudomány jelenlegi álláspontja szerint NÖVELI, a tüdőrák kialakulásának kockázatát. Az meg, hogy jól néz ki, szubjektív, attól függ, hogy ki tartja a kezében, és hogy szívja. Személyes véleményem szerint egy szivar viszont jóval elegánsabb, viszont drágább is.
2020. máj. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Számodra pozitív érzésként jelenik meg a dohányzás, mint szeánsz, rítus, és lehet, hogy a gomolygó füst szaga, látványa kellemes érzéssel tölt el. Valamint azért valóban többszáz éves kultúrája van ezt nem vitatom.

Ugyanakkor sokan rosszul vannak a cigaretta füsttől, vagy attól ha meglátnak egy dohányzó embert, különösen, ha megérzik a ruhájának, szájának szagát, azért ezt minden dohányosnak érdemes észben tartani.

2020. máj. 7. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jó a cigi, mert :

- Büdösnek lenni jó. Mert büdös.

- légzőszervi problémákkal jó küszködni kb. 10-15 év után.

- későbbiekben hajlamosabbá válni is szupi a legtöbb rákos betegségre, egyéb betegségekre.

- egy halom pénzt elszívni is jó, amikor költhetnéd mondjuk tényleg szuper dolgokra pl: utazás, kocsi...

- jó függeni egy dologtól, idegrohamot kapni egy 2 órás film alatt, vagy a munkahelyeden, mert te nem bírod ki cigi nélkül.

Ezek mind nagyszerű dolgok....


Láttam én sajnos pár embert ez miatt meghalni. Jóval idő előtt. Nagyon jól néztek ki tüdő rákosan... Vért köhögve, fulladva, beesett zombi szerű arccal, össze aszalódva, rettegve, kétségbe esve..

Most is van egy ismerősöm, cigi miatt (doki mondta) krónikus hörgőgyulladása és tágulása lett. Az se kellemes. Kemény férfi volt, de mostmár eéggé félti az életét, amilyen rohamok jönnek rá.... Szomszédom ugyanebben szenved. De ezzel el lehet élni évekig, dohányosoknál gyakori. Két 30par éves ismerős is produkálja a tüneteket már.

Nagyon menő férfiak: köhögnek, fulladnak orrba szájba, hisztiznek, szenvednek. Ráadásul 100 métert nem lehet velük sétálni mert kifulladnak... 😂


Persze mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja... Sok sikert 🍀😊

2020. máj. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!