Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen mennyiségű és/vagy...

Milyen mennyiségű és/vagy gyakoriságú cigaretta szívás után alakul ki a nikotin függőség tapasztalatotok szerint?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
A tapasztalatok szerint egyénfüggő.
2020. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1 pakli/nap
2020. ápr. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más.
2020. ápr. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen hogy ezt meglehetne határozni.

Már aki pár szálat szív naponta ott is kialakul a függőség.

2020. ápr. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Látom a két utolsó szó a mondatban elkerülte majdnem mindenki figyelmét. Azt írtam "tapasztalatotok szerint". Természetesen ez nem exakt tudomány.
2020. ápr. 29. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
"exakt" tudomány = egzakt tudomány
2020. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 csempéző vizipisztoy ***** válasza:
89%

Hali!

Kb 1 évig majdnem mindennap elszívtam 2-3 szálat mert jól esett. Aztán most március elején mintha elvágták volna. Többé nem kívántam.

Szerintem is egyén függő.

2020. máj. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tapasztalatok alapján is egyén függő .

Illetve munkakör függő is .

Elég stresszes a munkám ez nem mentség rá tudom . Napi 2 dobozzal simán el szívok . Hivatásos sofőr vagyok ( nemzetközi kamion sofőr )

2020. máj. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem a dohányzás úgy kezdődött, hogy elszívtam 0,5-1 dobozt a párhavi bebaszás alkalmával. Egy idő után elkezdtem máskor is megkívánni a cigit. Sokszor nem tudtam ellenállni a kísértésnek, de egy doboz után mindig leálltam. Aztán végül hosszabb időre bekerültem egy olyan közegbe, ahol egyszerre sok a stressz és mindenki cigizik. Azóta nem tudok leállni. Vagy csak lehet hogy a karantén miatt van az egész.
2020. máj. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!