Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem bírom az e-cigit?

Miért nem bírom az e-cigit?

Figyelt kérdés

30 éve dohányzom, és szeretnék leszokni róla e-cigi segítségével. Először vettem egy gyenge e-cigit, amihez előre töltött patronokat lehet venni, de nagyon köhögtetett, így vettem egy komolyabbat, amin van több állítási lehetőség, plusz vettem hozzá alapfolyadékot és aromát, de ez is nagyon köhögtet minden beállításon. Még 25-30 watton, nagyon pici slukkoknál is majdnem megfulladok.

Munkatársaim 50-60 watton eregetnek hatalmas gőzfelhőket, és semmi bajuk, én meg egy pici slukktól is percekig köhögök. Mi lehet a probléma?



2020. máj. 1. 07:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Hagyd az e-cigit, én sem bírtam nekem tele volt a tüdőm azzal a furcsa ízzel, phúj. A barátom sem bírta. Aztán áttértem a niquitin 4mg minitabra, és ezzel szoktam le. A hátul ütője, hogy ki@aszott drága, d duplája egy doboz ciginek. Viszont az interneten szokott lenni akció, és onnan rendeltem úgy 500 ft-al olcsóbban, kiszoktam fogni, és akkor jól bevásároltam. Nem tudom, hogy most van-e. Itt nézd meg: [link]
2020. máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nekem az ízével és az illatával semmi bajom. Kifejezetten kellemes a büdös cigi után. Nem is cigiznék már, ha nem fuldokolnék tőle.

Már próbáltam tapaszt, rágót, tablettát, de a mozdulatot és a füst beszívását nem pótolja egyik se.

Már vagy 50 ezret költöttem e-cigikre és liquidekre, és nagyon csalódott lennék, ha nem tudnám használni.

2020. máj. 1. 10:51
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbáltam én is több mindent de egyikse jó. A tab attól hányingerem van, a rágó szintén a tapasz semmit nem ér, az e cigi köhögtet. Maradtam annál hogy rágyújtok. Fejben dől el biztos meg akarat. Egyik sincs

Ha már egy napja nem gyujtottam rá jöttek a mindenen sírok részek az se jobb

33/N

2020. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet pont az a baj, hogy 30 éve dohányzol. Ezzel ugye nem füstöt szívsz be, hanem gőzt-párát, ami sokkal nedvesebb, a leszedált tüdőd pedig ezt nem bírja. Vagy az is lehet, hogy túl erős. 6 mg fölé nem érdemes menni.

Egyébként ecigivel nem leszokni szokott az ember, hanem átszokni. Rosszabb esetben mindkettőnek rabja lesz.

Szerintem sok értelme nincs ecigire átszokni. Ugyanúgy szívsz valami szart, csak büdös nem leszel tőle.

2020. máj. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A munkatársaid DL szívják, azaz direkt tüdőbe, azt kb úgy kell, mintha elmész a dokihoz és mondja hogy vegyél egy mély levegőt. Ha így szeretnéd, akkor kezdj 3mg-os liquid-del. Vagy akár kíváncsiságból nikotinmentessel.

Ha MTL szeretnéd használni, azaz szájból tüdőbe , akkor lehet erősebb liquidet használni, de ott felejtsd el a 15watt feletti teljesítményt. Porlasztótól függ, de általában 0.5ohm felett MTL, alatta DL.

2020. máj. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!