Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Tényleg csak 1 fajta dohányt...

Tényleg csak 1 fajta dohányt lehet szívni 1 pipából?

Figyelt kérdés

Azt hallottam hogy 1 pipából 1 fajtát lehet szívni. Ez igaz? Ez úgy működik hogy hogy 1fajta dohányt szívsz és ennyi vagy lehet többet szívni csak eggyeznie kell az alap dohánynak? Pl latakias?

Lehet hogy hülye kérdés de sehol nem találok rá választ.



2020. máj. 11. 00:01
 1/4 anonim ***** válasza:
en füvet szoktam
2020. máj. 11. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Rendes fa pipára vagyok kíváncsi.
2020. máj. 11. 11:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Szívhatsz akármennyi félét. Ha van egy kedvenc dohányod, annak az aromáját egy idő után átveszi a pipád, és ha ezt nem akarod elrontani akkor persze ne keverd. De ha úgyis többféle dohányt szívsz akkor mindegy is...
2020. jún. 23. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél egy olcsó gyakorlópipát, azzal próbálj ki 5-6féle dohányt, figyeld melyik ízlika legjobban. Aztán vegyél egy komolyabb pipát, és azzal már csak azt az egyfélét szívjad, amelyik a legjobban bevált. A gyakorlópipát meg tartsd meg tartalékba, kirádnulni stb amikor nem nagy kár elhagyni vagy elrontani. A komoly, drága pipát használd alapból, de gondosan tartsd karban. Eleinte kevés dohányt tegyél bele egyszerre, ne tömd, hanem várd megamíg "megedződik", képződik a kürtőjében egy védőréteg. Ez fontos mert akkor így majd nem ég ki a kürtő.
2020. jún. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!