Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohányosok! Mi a véleményetek...

Dohányosok! Mi a véleményetek arról, hogy betiltották a mentolos cigit?

Figyelt kérdés

Csak dohányosok írjanak!

Mégis milyen hivatkozási alap, hogy betiltják az ízesített terméket, mert hogy így majd többen akarnak leszokni róla? Mi lesz a következő? Hogy szeszesitalból csak kommersz tömény marad a boltokban, a többit kivonják a forgalomból? Nagyon nem jó irányba haladunk.



2020. máj. 26. 08:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Mivel 90% amúgy is az ukrán pattintóst szívja, ezért nem sokakat érint 🤔
2020. máj. 26. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Nem izgat, valamikor még létezett sok éve akkor szívtam a mentolos pattintósat, de jól meg vagyok a simával.


btw az ízesítetteket azért kezdték el betiltani annó, mert hogy elvileg azok népszerűbbek a fiatalok körében.

2020. máj. 26. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%
Valahol értem a próbálkozást, hogy ne szokjanak rá többen a fiatalok. Mondjuk enélkül is rászoknak, az ár a döntő inkább, lassan olyan drága lesz, hogy tényleg elriasztja a fiatalokat a rászokástól. De szerintem én, mint elvileg tudatos, felelős, teljesen cselekvőképes nagykorú állampolgár, hadd döntsem már el, hogy mit teszek a testemmel. Nem? Ehelyett majd a gyámkodó állam megmondja, hogy mi a jó nekem. Meg sokan jönnek azzal a dumával a nemdohányzók közül, hogy az egészségügyi ellátás, az ő adójukból is a felelőtlen dohányosokra megy el. Na de mi befizetjük azt a rengeteg cigit terhelő, plusz adót, ami miatt olyan marha drága a cigi, kvázi megváltjuk ezzel az ellátásunk költségeit (feltéve persze, ha az állam az eü.-re fordítja ezt a pénzt...)
2020. máj. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
3%

Engem egyátalán nem érdekel az a hülye tiltás, úgy is az EU-n kívülről rendelek.

Az EU meg elmehet a büdös franca!

lol

2020. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
36%

"Nagyon nem jó irányba haladunk."

De igen, jó az irány. Minden olyan lépés, ami megnehezíti a dohányzást jó arra, hogy többen tegyék le a cigit végre.

2020. máj. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5: Mintha kértem volna fent, hogy csak dohányosok válaszoljanak, a kérdésem is nekik szól. Ha a dohányzást totál ellenzőktől akarok moralizálgatást olvasni, felteszek egy arra vonatkozó kérdést, vagy keresek egy olyat a már feltettek között.
2020. máj. 28. 11:55
 7/12 anonim ***** válasza:
65%
És honnan veszed, hogy nem dohányzom? Évek óta hiába próbálom letenni! Bárcsak sose kezdtem volna el!!!
2020. máj. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 bellobig ***** válasza:
76%
Mentolost szívtam, elég érzékenyen érint. Most kipróbálok többféle terméket, hogy melyik esik jól. Eddig még nem találtam olyat, ami ízlene. valamint próbálom mentolossá tenni a sima cigiket...
2020. máj. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8: Ha találtál egy praktikus módot, leírhatnád.
2020. máj. 28. 12:46
 10/12 anonim ***** válasza:
15%

"mi befizetjük azt a rengeteg cigit terhelő, plusz adót, ami miatt olyan marha drága a cigi, kvázi megváltjuk ezzel az ellátásunk költségeit"

Aha. Aztán jön egy világjárvány, ami nem volt belekalkulálva, vagyis amiért nem fizettetek előre, csak az egyéb, előre láthatóan szükséges ellátásokért, és akkor nem is várjátok el, hogy a koronavírus kapcsán is ugyanúgy ellássanak titeket is, mint a többieket, ugye? Haha.

2020. máj. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!