Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen dohányt használjak?

Milyen dohányt használjak?

Figyelt kérdés
Elszeretnék kezdeni sodrani (tekerni) a dobozos cigi helyett, de tanácstalan vagyok hogy milyet vegyek. Eddig elég gyenge cigit (fine touch marlboro) szívtam, szóval hasonló erősségű dohányt is szeretnék. És fontos hogy ne legyen nagyon büdös. Mit ajánlotok?

2020. jún. 2. 21:39
 1/2 Banna97 ***** válasza:

Szia!

A töltött/tekert cigivel valóban jobban jössz ki pénzügyileg is, mint a rendes dobozossal.

Ha gyengét keresel akkor a sárga Winston dohányt ajánlanám. Nem “hegyi levegő”, de nem is erős.

Én egy jó pár éve ezt használom.

A dohány bolti eladó szerint (ahova járok) nagyon sokan viszik ezt a fajtát:)

2020. jún. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

javaslom töltsed inkább, ha nem akarod, hogy narkosnak nézzenek egyfolytában. Amúgy camel-el szoktak sodorni, mert szálas, de mindegy igazából. A zacskós dohányokból amúgy a sárgát ajánlanám, ha csak nem vagy nagyon kemény bagós, mert finomabbak, mint a kék vagy piros, de próbálgasd mi jön be. Ha töltenél, hüvelyekhez nem értek annyira, abból is van több szín, de nem tudom mennyit jelenthet, inkább az a lényeg, hogy a primus, meg olcsóbb hüvelyekben nincs szénszűrő, mint a drágábbakban, és szénszűrő nélkül, csak szivaccsal keményebb kicsit, mint a tekert.

Meg nagy hátránya a tekertnek, hogy nagyon sárgítja az ujjakat.

2020. jún. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!