Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-liquidet hol lehet kapni...

E-liquidet hol lehet kapni Budapesten?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Hamarosan lesz egy JUUL-om, és abba ugye liquidet kell önteni. Valaki új patront tesz bele (vagy mi a neve), valaki csak feltölti liquiddel. A kérdésem az lenne, hogy Magyarországon hol lehet kapni ilyen patronokat, vagy liquidet. A legoptimálisabb számomra a nikotinmentes fajta. Szóval legyetek szívesek ezt is figyelembe venni, és lehetőleg Budapesten mondjátok egy helyet. Válaszokat előre is köszönöm!

2020. jún. 3. 23:43
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem minden dohi boltba lehet kapni, vagy netről rendelni
2020. jún. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Budapestet kérdeztem, és nem, nem lehet minden dohiboltban kapni.
2020. jún. 4. 00:15
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Budapesten is vannak dohányboltok, nem?

Eddig ahányban voltam, mindenhol volt liquid

2020. jún. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nikotinmentes is?
2020. jún. 4. 13:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen ha jól tudom maga a liquid az nikotinmentes és külön kell megvenni hozzá a nikotin cuccot, amit otthon összekeversz vele. Tehát teljesen nikotin mentesen is bele tudod tölteni az e-cigidbe.
2020. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!