Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mit mondanátok a 14 éves...

Mit mondanátok a 14 éves fiatoknak, ha e-cigarettát kérne tőletek, de nikotinmenteset?

Figyelt kérdés
A haverjai szívják, ettől most ez a menő, de mi nemdohányzó család vagyunk és ez így is marad. Meggyőzni szeretném elsősorban, észérvekkel.
2020. jún. 16. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
2%

Adnék neki egyet,és ott kellene elszívni előttem,bármilyen rosszul is lenne . No ez volt az első,meg az utolsó is .

Hiába tiltanád,az első alkalomkor megcsinálni.

100 ból 1 fiú nem teszi meg.Aki nem vállal be egy ilyet,azt nem veszik be a bandába .

2020. jún. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Adnék neki... Most úgy öszintén te mit csináltál 14 évesen? Anyámék is rettenetesen tiltottak amikor rajtakaptak felpofoztak (sose bántottak csak akkor)... Na annyit értek el vele hogy már csak azért is dacból szívtam meg ittam... Már réges régen leszoktam... De ha anno nem tiltottak volna sztem rá se szoktam volna... Én úgy vagyok vele hogy ezekről inkább tudjon a szülő... Minnél jobban akar lázadni annál keményebb drogokhoz fog nyúlni... Ne adj neki okot a lázadásra...
2020. jún. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezeket az eszközöket eredetileg idősebbeknek találták ki akik a simáról nem tudnak leszokni.

Azt mondanám, hogy várjon 18-20éves koráig, inkább sportoljon az egészségesebb.

2020. jún. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
45%
Na egy dolog nem érdekli a tiniket... Az pedig az egészsége
2020. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem engedném, mivel most az ő esetében nem a leszokáshoz kell, jobb esetben.

Ha meg nikotinosat szívnak a haverjai, akkor a nikotinra rászokhat, aztán arról lejönni eléggé, sőt,nagyon nehéz. Szóval vagy kínlódik, vagy sok pénzért vehet magának e-cigit, folyadékot bele.

2020. jún. 18. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nikotinmenteset, még a nikotinost se bírom lerakni, nikotinmentesnél meg semmi határt nem érzel xd
2020. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hatos, te inkább bújj el, ha ez a téma, vagy nemtom, de semmiképp se szólalj meg. Persze, hogy nem tudod letenni a nikotinosat, mert -elsősorban- attól vagy függő, te barom.
2020. jún. 19. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
De ha kap egy nikotinmenteset akkor eszébe se jutna kipróbálni a cigit.... Ez inkább vizipipa szerű... Amit én is megkaptam mert menő volt használtam 2 hétig meguntam és azóta se láttam... Viszont ha nem kap a cigihez könnyebb jozzáférni könnyű rászokni és nehéz leszokni.... Az e cigi minden csak nem leszoktató se én se a többi ismerősőm nem tudott vele leszokni... Tényleg csak játék... Ha nem tüdőzi le (én sem tudtam 13 év cigi után) akkor kárt se tud okozni...
2020. jún. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!