Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mononukleózisbetegséggel(csókb...

Mononukleózisbetegséggel(csókbetegség) mikortól szabad dohányozni?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm már vagy 1 hete kigyógyult a mononukleózisból és kíváncsiak vagyunk, hogy meddig nem ihat, dohányozhat. Fesztiválra is szeretnék menni ott pedig szoktak sajnos füvezni és én ettől is féltem mert egyik ismerősömmel már volt, hogy nem is szívott de betépett:( és nem tudom, hogy most a dohányzás és az alkohol, fű mennyire lehet káros számára, meg, hogy meddig kéne ezeket hanyagolnia?

2020. jún. 16. 21:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Én cigizni 2hét után cigiztem, amikor már nem voltak nagyon tüneteim, de amúgy azt gondolom tudjátok hogy pár hétig(3-4hétig fertőző).Alkohol sajnos viszont egy félévig:D az a durva hogy én pont benne vagyok. Pont 6hónapja volt ez nekem, es a korona miatt nem voltam kontrollon. Tegnap egy buliban ittam 3sört, reggelre iszonyatos hasfájás, görnyedten bírtam csak járni, itthon meg egy hatalmas nagy hasmenés, és jelenleg is feszít a hasam, szóval az alkohol elkell hogy szomoritsalak de alt félévig kerülni kell
2020. jún. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!