Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A dohányzás okozhatja azt,...

A dohányzás okozhatja azt, hogy nem tudok aludni?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, és gondoltam kiprobálom a cigit, és elszívtanm 2 szálat. (nem egymás után csak 1 nap leforgása alatt, maga a cigi amúgy gyenge volt) és az este úgy nem jött rám az álom. Azután valahogy aludtam egy keveset (kB 4 órát) és magamtól felébredtem. Általában 9-10 körül szoktam kelni, most meg 5-kor ébredtem és semennyire még fáradt se vagyok. Ez lehet a nikotin egy hatása, vagy mástól van? Ha nikotintól, akkor kB mennyi idő alatt cseng le (tehát úgy 1-2 nap alatt vagy akár több hónap). Vagy egyáltalán van akárki ezzel így?

2020. jún. 17. 05:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Okozhatja. A nikotin is, meg, h rá vagy feszülve a témára. De sok minden más is okozhat álmatlanságot. A cigi hatása pár óra alatt elmúlik.
2020. jún. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem cigizek de rossz alvó vagyok... Nem gondolnám hogy van köze hozzá
2020. jún. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát eleve alvás zavarom és alvás paralízisem is van de eddig 5kor magamtól nem nagyon keltem fel és most hirtelen erre gondoltam. A témára annyira nem érzem hogy rá lennék feszülve csak így kicsit mwgilyedtem mert elsőre ha ilyen hatása van akkor nem szívok többet. Mondjuk eleve nem akartam többet színi nagyon xd
2020. jún. 17. 09:30
 4/6 A kérdező kommentje:
Még azt had kérdezzem meg, hogy ha esetleg elkap egy rendőr cigizés közben akkor mi történik? Igazolta és annyi vagy ha látja hogy kiskorú vagyok akkor mit tehet, vagy szoktak tenni?
2020. jún. 17. 09:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia! 15 évesen szoktam rá a dohányzásra, most 17 évesen határoztam el, hogy lerakom. Hidd el, tényleg megbánnád később, hogy ennyi pénzt szórsz el rá, ami ráadásul nem is ad hozzá az életedhez, sőt, elvesz.

A rendőrök magasról tojnak bele a kiskorú dohányosokra, az állam csak azt ellenőrzi, hogy ki ne adhassák nekik a dohányboltban.

2020. jún. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Okozhatja.
2020. jún. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!