Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » E-cigit szeretnék venni,...

E-cigit szeretnék venni, dohányzáshoz való leszokás miatt. Milyen tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Minőségi, nagy tankkal és aksival rendelkező készülék érdekelne.

2020. jún. 22. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
A saját, és környezetemben élők tapasztalataiból azt szűrtem le, hogy az e cigi legritkább esetben alkalmas az embereknél a dohányzást helyettesíteni. Ennek oka leginkább az, hogy a dohány függőség nem csak a nikotinról szól, sok másik, a dohányzást kísérő körülmény is közrejátszik (íz, füst, mozdulat, még a cigi elővétele is). Éppen ezért azt javaslom, hogy az IQOS-al próbálkozz ugyanis sokkal több hasonlóságot mutat a klasszikus cigarettával mint az e cigaretta. Továbbá mivel kevésbé káros, kitűnő alternatíva ideiglenesen. Sajnálom, hogy a kérdésre nem tudtam válaszolni, majd az utánam válaszolók megteszik. Sok sikert a leszokáshoz.
2020. jún. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Én tapasszal szoktam le... Az e cigi nem használt
2020. jún. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vype eTank minivel kezdtem, nem rég vettem Vype eTank Sub-ot.

De már nézegetek youtube-on teszteket ecigikről, mert tervezek venni olyat, ami már komolyabb, de egyelőre nekem fontos volt, hogy kiderüljön, én át tudok-e állni e-cigire. Tavaly augusztus óta sikerült. :)

2020. jún. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!