Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen vizipipát vegyek az...

Milyen vizipipát vegyek az alábbi leírások alapján?

Figyelt kérdés

leginkább egyedül használnám , de 2-3 ember is szóba jöhet, csak kővel vagy egyéb dolgokkal (nem értek hozzá)

( nem dohánnyal ).

50 ezer környékén gondolkodtam.


2020. jún. 24. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom használtál-e már vízipipát, de jobban járnál ha elsőnek egy olcsóbbat (>10k) vennél.
2020. jún. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnék egy jobbat, használtam már, de nem birtokoltam még.
2020. jún. 24. 22:39
 3/4 $$$$$ ***** válasza:

10K alattit semmi keppen sem eri meg venni. Semmire valók. Ha 50 ezret raszansz akkor ilyet vegyel :


[link]



Bar ez közelebb van a 60 hoz mintaz 50 hez. De nagyon jo pipa(több szinben is van). Ebben az árkategoriaban az egyik legjobb. Van meg sok mas jo pipa is. De ezt csak ajanlani tudom. Egyik havernak van. És nagyon durvan jó. (Lassan 6 evepipazok szinte napi szinten ha van kerdesed szivesen segitek)

2020. jún. 26. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 $$$$$ ***** válasza:
Most látom hogy nem dohival akarod. Tegnap este mar tul faradt voltam ahoz hogy felfogjam XD. De amugy a kő,pasta és társai(ha van több, nem tudom) meg se közeliti a dohanyt, de te tudod.... De ha kavicsozni akarsz akkor egy phunnel vagy egy vortex keramiat kell majd venned. Bar inkabb phunnelt mert a vortexbe is le tud folyni az a lötyi ami a kövön van. Amit kuldtem ahoz alapbol Pashat adnak. De az kavicshoz nem jo mert abban főleg lefolyna a lötyi...
2020. jún. 26. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!