Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnék leszokni?

Hogyan tudnék leszokni?

Figyelt kérdés
4 éve cigizek az előtt kondi terembe jártam ,eljàrtam futni formában tartottam magam csak sajnos elhanyagoltam magam szerelmi bànat és sok csalódás miatt. Itthon nem gyujtok rá maximum 1x de a munkahelyen ugy indul reggel egy cigi és jön sorba a többi. Hogyan tudnàm ezt megàllni ti miként tettétek le végleg a cigit.
2020. jún. 28. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
2020. jún. 29. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az elején nekem sokat segített a nikotintapasz (nicorette)
2020. jún. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is tapaszt használtam, sok sikertelen próbálkozás után. Bár én 8 évig cigiztem, de az utolsó fél-1 évben napi másfél doboz ment el. Rengeteg egészségügyi problémám volt, az egész család és ismerőseim dohányoztak körülöttem. Az első hét borzalmas volt, minden percen sóvárogtam, próbáltam minél több elfoglaltságot keríteni, de csak az idő múlása oldja meg igazából. Ha egy hetet kibírsz, utána már csak könnyebb és könnyebb. Mikor már érzed a pozitív hatásokat, akkor már tudod, hogy megérte. Ennek már több mint 15 hónapja, egy slukkot sem szívtam azóta, és nem is hiányzik. Én például sporttal töltöttem ki az űrt amit a cigi hagyott, örülök a sok energiának, életerőnek. Ja és a fogaim is szépen kifehéredtek azóta, többen is említették, hogy milyen szép a mosolyom, már csak azért is megérte.
2020. jún. 30. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!