Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért leszek rosszul a cigitől...

Miért leszek rosszul a cigitől és az alkoholtól könnyen?

Figyelt kérdés
Nem cigizek rendszeresen,csak parszor csinaltam,de szedulok tole olyankor es erosebb cigitol rosszul is lettem,hanytam.Kicsit szorongani kezdtem vagy hogy is mondjam.Ereztem ahogy ideges lettem tole es ahogy hirtelen a szivem is jobban kalimpalt tole.Az alkoholtol is legtobbszor hanyni szoktam,hiaba iszok csak keveset.Nem tudom hogy ez mitol van,en arra gyanakszom hogy alacsony a vernyomasom eredetileg es amiatt ilyenkor felmegy magasra.Nem tudom hogy emiatt van baj mindig,de tenyleg nem viszem tulzasba ezeket a dolgokat,megis gyakran rosszul leszek toluk.Mitol lehet ez?

2020. júl. 7. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
58%
Szervezetednek nem esik jól.
2020. júl. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
51%

Az egyik haverom is ilyen 😃

Akár 1felestől képes hányni...(de csak az elsőtől) utánna képes bármennyit inni...

Cigit meg valószínű nem tüdőzöd le vagy pont hogy gyomrozod

2020. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hogy erted hogy gyomrozom?Egyebkent azt is olvastam hogy egy kisebb nikotin tuladagolas is lehetett,mivel nem dohanyzom rendszeresen.De en mar nem tudom eldonteni mi lehet a baj..Mindenesetre kellemetlen hogy mindig hanynom kell az ilyen dolgokbol es nem tudom magam elengedni rendesen mikor ugy van.
2020. júl. 10. 09:03
 4/8 anonim ***** válasza:

Mert méreg mindkettő.

Ne mérgezd magad, egyszerű.

2020. júl. 18. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
85%
A cigitől a többség szédül eleinte. Van aki érzekenyebb a katranyra meg a nikotinra. Te ilyen vagy. De nem kötelező cigizni. Kipróbáltad nem jött be ennyi. Ez legyen a legnagyobb bajod. Minek erőltetnéd. Nem menő hanem ciki a cigi az ismerőseid akik fiatalon dohanyoznak pedig naqgyon buták. Az akoholt sem muszaj inni ha nem esik jól. Van olyan, hogy alkohol erzekenység. Egs enzim hianyzik a szervezetéből aki ilyen. Ezért lesz kevéstől is rosszul. Igyál alkoholmentes sört ha annyira nem akarsz kilógni a sorból. Inkább örülj neki hogy nem leszel alkoholista meg dohanyos és szép és egészséges hosszú életed lehet. Lehet hogy ez most a barátaid körében nagyon menőnek tűnik de hoaszútávon rá fogsz jönni hogy nem az. Nem a vérnyomasod miatt van. Azt inkabb megdobná az alkohol és nem lennél rosszul. Biztos nem az az ok. A pulzusát mindenkinek felviszi ez természetes. Nem igyál mit kell ezen túl ragozni.
2020. júl. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én pont azt szeretem a cigiben, hogy kicsit beszédülök tőle főleg piával együtt. De ha nem esik jól akkor mi az istenért szívod? Ezt nem tudom megérteni. Az alkoholról ugyan ez ha nem esik jól minek??
2020. júl. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Lehet hulyen fog hangzani,de ugymond csak a hatasat szeretem az alkoholnak.A cigit sem azert szivom hogy magamra eroltessem,hanem jol esik neha.A rosszullet azutan jon miutan mar elszivtam.Rosszul csak az erosebbektol leszek.
2020. júl. 22. 10:07
 8/8 anonim ***** válasza:
Valóban rendkívül hülyén hangzik. Normális ember semmkt nem használ amitől rosszul lesz. Fagyit vagy a csokit nem szereted? Attól utana sem lennel rosszul. Annyi lehetőség van miért kell a mérget valasztani? Azért mert sok gyagya azt hiszi menő. A tüdőrák is roppant menő az érszűkület meg meg menőbb láb nélkül élni meg csak az igazán menő. Hajrá! Ez is egy cél.
2020. júl. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!