Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az erkélyen történő dohányzásr...

Az erkélyen történő dohányzásról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A felettünk lévő szomszédot zavarja és bosszúból, ahelyett, hogy szólna, direkt úgy rázza ki a szőnyegét, hogy az összes por és piszok rám és az erkélyemre menjen. Van, hogy direkt úgy mos fel és öntözi a virágait, hogy az hozzánk is lecsöpögjön. Szerintem a saját erkélyemen akkor dohányzok, amikor akarok, viszont arra mindig figyelek, hogy hamu, csikk ne menjen le, a szőnyegeket is inkább le viszem kirázni és a növényeimet is úgy öntözöm, hogy ne csöpögjön le.

2020. júl. 10. 10:25
A kérdező szavazást indított:
Lehet erkélyen dohányozni.
Nem lehet erkélyen dohányozni.
38 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyen tipikus kedves szomszédot az is zavarná, hogy csendben beszélgetsz az erkélyen.
2020. júl. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Lehet erkélyen dohányozni, de egy nemdohányzót rohadtul zavarni fog a lakásába bejutó füst. Ilyen téren te semmivel sem vagy különb mint a szomszédod, ő leszemetel, te felfüstölsz.
2020. júl. 10. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Zavar, de inkább ez, minthogy a lakásban dohányozzon és a közös szellőzőn nyomjon tele füsttel.
2020. júl. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
74%
Elviselhetetlenül zavar. Pár hónapos babával ameddig a járvány alatt nem mertünk sétálni, legalább az erkélyen szerettünk volna levegőzni minden nap. Akárhányszor kimentünk, rögtön ott termett az erkélyén a láncdohányos nő és vissza kellett mennünk a lakásba. Én köhögök a cigifüsttől, hát még egy babának milyen rossz. Az ablakokon is bejött volna a füsr, már szellőztetni sem mertem. Kezdtem megőrülni, szóval jó, hogy már megyünk sétálni. Én nem szórok semmit az erkèlyére, de mindig mondom hangosan amikor megjelenik, hogy na babám megint kifüstölnek minket, reméljük, már nem cigizik sokáig a néni... egyébként úgy köhög, hogy talán van benne valami...
2020. júl. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%

Akkor majd odaköltözik más, aki dupla annyit dohányzik. :D

Ne haragudj, nem tudtam kihagyni, nem kívánom ezt nektek nyilván.

Sajnos ezek a társasházi élet szépséges oldalai. Nálunk valamelyik gyökér a fürdőben dohányzik, aminek egyenes következménye az, hogy nálunk is vágni lehet a füstöt esténként a lakásban. Mindezt úgy, hogy automata zsalus szellőztető ventilátorunk van... Többnyire azért megy állandóan a venti, hogy ne fulladjunk meg éjszaka a lakásban. Gondolom milyen lehet ilyen szomszéddal egy panelban élni. Ja, és minden lakáshoz tartozik erkély. De még arra is g**i lusta, hogy elmenjen odáig, vagy kihajoljon egy ablakon. Na ezt felkenném a falra, ha tudnám melyik lakó az. 3-as voltam.

2020. júl. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
76%
Szerintem dohányozz nyugodtan. 2-es miért lenne ugyan olyan? Szemetelés bosszúból és dohányzás mert jól esik. Ez hol ugyanaz?😀
2020. júl. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Az eredmény teljesen ugyanaz.
2020. júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

4es nyilván ha baba lenne felettünk, inkább lejàrkálnék, de csak egy hibbant nőszemély van. Többen is mondták hogy nem normális.

Ma reggelre a virágainak az elszáradt leveleit dobálta le hozzám. Kíváncsian várom,holnap reggel mit találok.

Köszönöm a válaszokat. 6-os igazad van.

2020. júl. 11. 23:42
 9/14 anonim ***** válasza:
61%
A virág elszáradt levele nem károsítja az egészségedet. Viszont a francnak van kedve passzívan dohányozni és itt most teljesen mindegy, hogy egy gyerekről, egy 20 éves fiatalról, vagy egy 70 éves zsémbes öreglányról van szó. Ha engem kényszerítene passzív dohányzásra valami bunkó bagós, én sem lennék rá semmiben tekintettel, ha oda esik a levél, hát oda esik. Még mindig jobb a a hibbant nőszemély, mint te, kérdező.
2020. júl. 11. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
42%
Egyébként a hölgy még kifejezetten jófej, mert a füst ugyan felfele száll, de minden más lefele szeret közlekedni. Víz, érlelt marhatrágya, stb.
2020. júl. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!